Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítás után újrakezdés?

Szakítás után újrakezdés?

Figyelt kérdés
Szerintetek jó ötlet?
2011. júl. 18. 14:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
41%
Nem.
2011. júl. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Bővebben ha lehetne.
2011. júl. 18. 14:36
 3/13 anonim válasza:
100%
Nekünk sikerült, azóta van egy kisfiúnk, boldogok vagyunk, jól érezzük magunkat, nem hagyjuk ellaposodni a kapcsolatunkat, természetesen sokat változtunk a szakítás után, jelenleg a 2. babán dolgozunk! :D (fél évig voltunk külön, ez idő alatt mindkettőnknek volt párja)
2011. júl. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
60%
Nem. Ha már odáig eljutottatok, hogy szakítás, akkor már nincs miért újrakezdeni. Ha jó lenne a kapcsolat, meg tudtátok volna beszélni.
2011. júl. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Amíg szereted,és ő viszont szeret téged,addig lehet szerintem próbálkozni az újrakezdéssel.
2011. júl. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
6 évig együtt voltunk, majd szakítottunk 3 évig külön. Majd megpróbáltuk újra együtt... hát pár hét után búcsút mondtunk egymásnak örökre, nem volt jó ötlet.
2011. júl. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%

2. vagyok


Mi ott rontottuk el, hogy soha nem mentünk sehova, mert Apa úgy volt vele, hogy pénz nélkül nem lehet mit csinálni. Na Én úgy vagyok ezzel, hogy sétához nem kell pénz, na ha megkívánjuk a fagyit, hambit, gyrost vagy bármi egyebet arra meg mindig volt. Leginkább az nyomasztotta Apát, hogy akkor még egyetemista volt, Én meg dolgoztam. (Nekem ez nem okozott problémát)

Másik hiba ott volt, hogy soha nem beszéltük ki a gondjainkat. :(


Szóval mi jól döntöttünk, mikor felmelegítettük a káposztánkat!!!!! :D

2011. júl. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%
Én sose voltam a hívője, nem hittem benne de én is újrakezdtem 4hónap után és nagyon jól megvagyunk. Ha szereted és ő is téged egy próbát megér.
2011. júl. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
95%
Minden azon múlik szerintem, hogy mi volt a szakítás oka. Ha két felnőtt ember értelmesen, kultúráltan átgondolja, hogy mi vezetett a szakításig és azon tudnak e változtatni úgy, hogy ne érezzék azt a saját személyiségüknek a feladásának, akkor szerintem érdemes a dolognak még egy esélyt adni.
2011. júl. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
emberfüggő
2011. júl. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!