Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet olyan leszbikus kapcsolat amiben a lányok 15-16 évesen találnak egymásra és együtt maradnak életük végéig?

Figyelt kérdés
2010. júl. 24. 19:03
 1/10 anonim ***** válasza:
25%
Nem. Fizikailag lehetetlen.
2010. júl. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem igen. :)
2010. júl. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem.
2010. júl. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Minden lehetséges.
2010. júl. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Ez szerintem kizárt.
2010. júl. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
Azért nem kizárt,de elég nehézkes!:( Még rengeteg változáson megy keresztül az ember lánya,sok új dolog fog történni,bennetek is megváltozhatnak a dolgok!Persze nem lehetetlen,férfi-nő kapcsolat is van,ami örökké szól,akkor mindenbizonnyal nő-nő közt is lehetséges!=)
2010. júl. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Igen èn is lezbi vok..
2013. nov. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem nem egészséges,ha ez ember egy vkit ismer csak meg ilyen téren.Függetlenül attól,hogy heteró vagy meleg.

Lehet,hogy pont az a személy lesz az,akivel majd hosszabb távon élni fogsz,de 15 évesen még nem is tudsz semmit az életről,még magadról sem.Hogy mit keresel,mire vágysz.

Mert ezek a dolgok változnak.Aztán lehet pont az az illető nem fogja tudni neked ezt megadni.

Kell vmi összehasonlítási alap.Hogy más milyen,mással milyen.

Nem akarlak kiábrándítani,de szerintem nagyon ritka az,hogy 2 ember harmóniában él le egy életet.

Sokan vannak,akik együtt élnek életük végéig,az ne tévesszen meg,ezek között sok olyan,akik anyagi függőségből,megszokásból,vagy beletörődésből,hogy jobb már úgy sem lesz,ezekért élnek együtt.

Melegeknél pedig ez hamarabb bekövetkezik általában.

Nem azért,mert nem bírják a kötöttségeket,hanem,mert nincs pl gyerek,ami összeköti vagy összeláncolja őket,sok heteró is csak ezért él együtt.

A lényeg,hogy mindig úgy élj,hogy jól érezd magad.

És ha valakivel már nem,akkor azt be kell ismerni.

De szerintem a legfontosabb az életben,hogy légy független mindenkitől és tudj egyedül is élni,ha kell.Ha ezt nem tudod megvalósítani,akkor mindig kényszerben fogod élni az életedet.

2013. dec. 5. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Hogy lehetne már. Ez csak az utóbbi pár évben olyan nagy divat.
2013. dec. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
72%

Utolsó.

Homoszexuálisok mindig voltak/lesznek.

Az,hogy egyre többen merik felvállalni,igen az már "divat".

Nem félnek,nem akarnak titkolózásban élni:)

De a kérdés nem erre irányult.

Szerintem a melegek és heterók között nincs olyan nagy különbség ezen a téren.A heterók között is ritkább már a hosszabb távú kapcsolat.Alapvetően az ember szerintem nem alkalmas rá,talán csak nagyon kevesen.

Régebben meg sokan inkább éltek rossz kapcsolatban,nem mertek változtatni az életükön.

Igazából a mai világ a bátraké,akik mernek változtatni,ez nem rossz vagy jó,ez csak tény el kell fogadni,és nem szabad abban a hitben felnevelni a gyerekeket,hogy elhitetjük ezt velük,ezért csalódnak sokan a világban,mert a felnőttek egy tündér mesével hitegetik őket.....

2013. dec. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!