Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez olyan furcsa nekem. Ismerte...

Ez olyan furcsa nekem. Ismertek a környezetetekben ilyet?

Figyelt kérdés

az a helyzet, hogy 20 éves vagyok, a szüleim pedig mindketten 35 évesek. 15 évesen hoztak engem össze, akárhol ha említem hát senki nem hiszi el, aztán mikor meglátják őket akkor sem hiszik el, hogy ők a szüleim. sokszor ciki anyának és apának hívni őket. minden barátom tegezi őket, és a szüleim az összes osztálytársam szüleit magázzák :( na mindegy nem is ez a lényeg, hanem hogy sokszor úgy érzem, hogy nagyon el vagyok engedve, cigizek, gyakran bulizok, van hogy lógok, és még egy icipici letolást sem kapok, ez lehet azért van mert még ők is buliznak, mert végül is nagyon fiatalok, ez érthető is, talán most kellene rajtam dolgozniuk :)

na de van előnye is, mert anya a legjobb barátnőm, és tényleg még soha sem volt olyan dolog, amit nem mondhattam volna el neki, vagy féltem volna elmondani, és mindig mindenben mellettem van :)


2012. jún. 8. 20:40
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
20 L
2012. jún. 8. 20:41
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Hát én inkább irigyellek. én 23 vagyok és a szüleim 56/58, és mindkettő nagyon beteg már :(
2012. jún. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

hmm:( nagyon sajnálom. igen ez általában így van,

szerintem a szüleim még a dédunokákat is bőven láthatják felnőni, legalábbis remélem, hogy nagyon sokáig velem lesznek :)

2012. jún. 8. 20:51
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Na tessék, mindenkinek az a baja, hogy a szülei nem engednek semmit, akinek meg engednek, annak meg az a baja. :)
2012. jún. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem becsüld meg a szüleidet, hogy nem vetettek el, hanem becsületesen felneveltek (értelmes lánynak tűnsz, úgy tűnik, hogy szüleid azért nem követtek el nagy hibát) :)
2012. jún. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
ohh köszi :)
2012. jún. 8. 21:55
 7/13 anonim ***** válasza:
83%
Így olvasva persze fura mindenkinek a dolog. Sokan gondolom megbotránkoznak ezen. De vélemény szerint ne azt nézzük mennyi idősek a szüleid, hanem hogy hogyan neveltek. Ha tisztességes felnőtt lett belőled, aki nem lop, csal, hazudik, akkor teljesen mindegy a kor. Mert hiába szül egy nő 25 évesen, ha nem tudja normálisan felnevelni a gyerekét. Sajnos sok ilyen példa van. Úgyhogy nem számít mennyi idősek a szüleid, senkinek semmi köze hozzá. Aki meg áskálódik és kibeszél titeket a hátatok mögött, hidd el, annak van baja, nem nektek. Ezek az emberek azt keresik, hogy kinek van rosszabb élete a sajátjuknál. Úgyhogy inkább legyél büszke a szüleidre, és ne érezd magad kellemetlenül.
2012. jún. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

büszke vagyok én rájuk, nagyon is.

nem sok ember mondhatja el hogy ilyen fiatalos szüleik vannak, és tényleg a társaim és partnereim mindenben.

imádom őket :)

2012. jún. 9. 12:01
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Legyél is büszke rájuk,ha úgy érzed tisztelheted,szerhetheted őket és ők viszontszeretnek.A korukkal meg ne törődj!

Bárcsak én elmondhatnám anyámról, hogy ő a legjobb barátnőm.Semmit nem mondhatok el neki és nagyon idős...Mindig fiatalos,modern felfogású szülőket szerettem volna:(

2012. jún. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

De aranyosak lehetnek a szüleid! :) Biztos fura, de amúgy meg irigyellek is, hogy ilyen fiatal és fiatalos szüleid vannak. Pont az jutott eszembe, hogy igazán becsülendő az, hogy ha már útban voltál, vállaltak, felneveltek, és még együtt is vannak... Gondolj bele, ez azért nagy ritkaság, hogy ennyire fiatalon jönnek össze a szülők, ráadásul még jön a baba is, és együtt maradnak továbbra is.


Az is tök jó, hogy anyud a legjobb barátnőd (bár én is ilyen viszonyban lennék vele).


Nem nagyon ismerek olyat, akinek ilyen fiatal szülei voltak. Illetve most eszembe, rövid ideig jártam egy pasival, ő akkor volt 31, és a szülei 50 évesek voltak. Na, arra is rácsodálkoztam.


Minden jót Neked és a szüleidnek, Kérdező!


27/N

2012. jún. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!