Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen ember az anyám,...

Miért ilyen ember az anyám, ugyehogy menekülnöm kell?

Figyelt kérdés
Anyám egy zsarnok. Háromtagú a családunk, ő , apa és én az egyke. Rokunkságunk nincs mert senki nem szagol felénk, mivel anyám mindenkivel összeveszett, balhézott. Ezután apám nagyon nyitottan nevelt gyerekként, anyámmal ellentétben aki sosem vett ölbe és folyton azt vágta a fejemhez, hogy másnak a gyereke mennyivel jobb, és hogy őt szivesen átvállalná és hazahozná helyettem. Legalább 15 gyerekkel példálózott. Azután betett egy szigorú katolikus iskolába ahol önállóság hiján szinten agyonvertek és majd beleőrültem abba hogy ott semmi szabadságom nem volt és utáltam. Közben teljesen rá lettem utalva, mert apámat külföldre szólitotta 10 évre a hivatása. A tinikorom az volt hogy SOSEM mehettem bulizni, Sehova, és nem tanulhattam azt amit akartam. Közben anyám a barátaimat is kifikázta, bármilyen barátnőt vittem haza, (LÁNY VAGYOK, barátságról van szó) kifúrta, volt olyan akit még meg is fenyegetett, hogy ne keressen többet, bevárta az iskola előtt. Ez már önmagában kész fogyatékosság, közben apám hazajött, anyám nem engedte dolgozni, elvette a lakáskulcsait. Aztán apám elkezdte depressziójában és unalmában eljátszotta amit keresett, egy részét. Mert be volt zárva. Közben az egyetemet elkezdtem, csak azt amit anyám mondott, neki csak az volt a lényeg hogy ne legyek önálló életem, semmi, és maradjak a városban hogy kontroll alatt tarthasson. Elmaradtak a bulizások is mert még délután sem mehettem sehova, ha nagykegyesen mégis elengedett valamelyik barátnőmmel, közben 20szor hivva a telefonomon, közben már 20 éves voltam. Volt hogy bérletet sem vehettem, a nyaraimat a bérházban ülve kellett tölteenem. Mivel a szeretetet kerestem rossz irányba sodrodtam, vénhedt emberekkel kavartam. Most lehetőségem lenne elmenni, 25 évesen tudom már igy is késő...van pénz, van nyelvtudás, de nem merek összepakolni és lelépni. Tuti kerestetne a rendőrséggel, vagy kitalálna valamit. De érzem itt a pillanat, szenvedtem már éppen eleget, most kell lépni. Kilépni. Anyám még mindig azt hiszi hogy szűz vagyok, és a házasságig tartogatom, már ki is nézte a férjemet egy szentfazekat. Apámmal üvöltözik, veri, fazekakat dobál hozzá, a szomszédoknak, kollégáknak meg megy a jópofi.
2012. jún. 9. 18:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha ez a kérdés nem kamu,akkor menekülj.Ilyen elmebeteg anyuka nem létezik.Amúgy a rendőrség nem tehet semmit,hiába kerestetne velük,mert már nagykorú vagy.
2012. jún. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
sajnos ez a valóság..
2012. jún. 9. 19:13
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagykorú vagy, hiába kerestet. A rendőrök ha megtalálnak, megkérdezik, hogy akarod-e, hogy elmondják anyudnak.Ha nem egyezel bele, akkor csak annyit mondanak neki, hogy megvagy, élsz.Kész, többet semmit nem fog tudni, ha te nem akarod.
2012. jún. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Sajnos tényleg van ilyen anya...nem is kevés.


Kedves kérdező, amilyen életed volt eddig az nem élet, igenis merj belevágni, a rendőrség nem szól bele, mivel nagykorú vagy szabad akarattal, anyád innetől nem foghat vissza.

2012. jún. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

figyelj, én azt mondom, hogy lépj le. a helyzetem csak annyiban hasonlít a tiedhez, hogy én sem jövök ki túl jól anyummal, érzem, hogy akárhogy mosolyog, akkor is gyűlöl, mert apumra emlékeztetem... már nem is beszélünk egymással, nem szólok hozzá, régen mindig megbocsájtottam neki, amikor nyilvánosan megalázott, de már nem megy. Most hallom, hogy mindennek lehord, múltkor hallgatóztam, és végre tisztán hallottam, hogy hogy beszél rólam (kb. mint egy idegenről, vagy a legnagyobb ellenségéről). A testvéremet már tönkre tette, igaz ő pár éve lelépett, de már sose lesz a régi...


én már csak arra várok, hogy legyen önálló keresetem ,és lehetőségem, hogy lelépjek, és abban a pillanatban el fogok húzni. Hallgass rám! Menj el!


Eleinte lehet, hogy egyedül érzed majd magad, és talán nehéz is lesz, de idővel sokkal jobban fogod magad érezni. Ne hagyd, hogy anyukád leszívja az energiádat. Gondolj bele, mi lesz ha nem mész el? Képes lennél még tovább élni így? Ha a válasz nem, akkor menj el!!!!19/L

2012. jún. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lépj le minél messzebbre!Én anyám se 100%as,de a tiéd még 3x rosszabb....Szóval merj belevágni,különben fos lesz az egész életed!!!!
2012. jún. 10. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Fogj össze valakikkel, akikkel hasonszőrű vagy!

ÉS akkor nem leszel egyedül könnyebb úgy lépni!

A régi, elveszett, rokoni szálakat is felelevenítheted!

2012. jún. 10. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 mizuzizu92 válasza:

sziasztok az én anyám is hasonló volt ám annyi különbséggel h ki kezdett több ismerősömmel

én 14 évesen leléptem itthonról, a barátom magához vett .

Menekülj és vissza se nézz anyud felé mert ha unokája lessz velesefog másként bánni .

2012. jún. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!