Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az oszt. Társamnak és ikertesó...

Az oszt. Társamnak és ikertesójának szülinapja lesz. Az oszt. Társamnak tuti veszek valamit, de a testvérét nem igazán ismerem csak köszönőviszony. Neki is illik venni valamit? Vagy vegyek valami olyat ami úgy néz ki mintha közösen kapnák?

Figyelt kérdés
18. szülinap. Egyébként viszem a barátomat is, Őt is meghívták. Dobjunk össze egy nagy üveg jóféle piára? Az jó?:) Osztálytársam fiú, a tesója lány.
2009. júl. 3. 10:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%

Tehat ha jol ertelmezem, az ikerteso nem jar az osztalyba, csak a fiu, de kozosen szerveznek bulit?


Hat akkor illik a lanynak is vinni valamit, nem nagy dolgot, egy doboz csokit, viragot, ilyesmit, jelezven a figyelmesseget, az osztalytarsadnak pedig valami komolyabbat. Igy korrekt szerintem.

2009. júl. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
szerinem közöset adjatok, úgy illik :) vagy ha nem olyat vesztek amit lehetne közösen is, akkor legalább valami olcsóbb piát vagy egy nagy tábla csokit vegyetek a testvérnek is :)
2009. júl. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Azért gondoltam a közösre, mert az kicsit gáz lenne, hogy a srácnak vmi nagy drága cucc a csajnak meg kiszúrom a szemét egy kis csokikával. Oké, nem ismerjük egymást csak látásból szinte, de akkor is olyan hülyén jön ki.

Amúgy igen, nem járunk egy suliba a lánnyal.

2009. júl. 3. 11:03
 4/12 anonim ***** válasza:
85%

A l´ßanynak a legnagyobb ajándék ha nem ismeritek hogy egy szép csokor virágot visztek. Az pont elég és se ö sem ti nem fogjátok kényelmetlenül érezni magatokat.

A piának tuti a csaj nem fog örülni, annyira mint a virágnak. Igaz van olyan lány aki igen.

2009. júl. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

A mi társaságunkban nem szokás virágot adni egymásnak. Bocsi, hogy ezt mondom, de mindenki fetrengene a röhögéstől és az osztálytársam még hónapok múlva is ezzel poénkodna.:D Ismerem.:)

Nem tudom, hogy csak itt errefelé van-e így, de a lányoknak ugyanúgy adható pia. Lehet, hogy ezek már korosztálybeli változások, de a mi generációnkban már idétlen, ha születésnapra virágot adunk egymásnak.

Ne haragudj, ha megbántottalak, és köszönöm a segítséget.:)

2009. júl. 3. 11:15
 6/12 anonim ***** válasza:
85%

Nem tudom, 18 éves szülinapra piát adni... Lehet, hogy én vagyok régimódi, no. :) Én közöset vinnék.

28/N

2009. júl. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Valamit vegyetek közösen a barátoddal és adjátok úgy oda.Az tényleg gáz lenne ha a csajhoz hozzá vágnál egy csokrot meg egy csokit a pasihoz meg egy drága cuccot.Szóval szerintem mivel most tölti be a 18-at piát vigyetek legalábbis az is legyen benne :)

Jó bulizást ;)

2009. júl. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%

Hát elég primitív társaság lehet, ha fetreng egy 18 éves lány a röhögéstöl ha virágot kap, és egy üveg piának meg örül.


èn 20 éves vagyok és Májusban volt az egyik barátomnak a szülinapja, mivel 3-an vannak a családban 18 -20 évesek (unokatesók)így a család szervezett egy nagy bulit nekik. ebböl egy csaj volt. Voltunk vagy 30-an barátok meg még ennyien tuti a család. ( a család 11 kor lelépett)a csajnak mindenki szinte virágot vitt, csak azok vittek neki ajándékot akit ö hívott meg. èn a havernak vittem egy modell autót amit gyüjt és imád, a másik srácnak meg egy nagyon nagy Milkát csak, mert ö nem a baráti társaságba tartozik, a csajnak meg egy kisebb bokrétát. (piát nem vittünk, mert volt a szülök álltal rendezett partin)

2009. júl. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha jófajta piát visztek nekik, az jó lesz. De mindkettőnek, közösen adjátok. Amúgy 19 vagyok és én is röhögnék, ha barátaimtól virágot kapnék. Ha viszont piát, azon nem lepődnék meg. Ez tényleg korosztálybeli változás már.Persze ha anyáéktól kapok virágot, annak örülök, de barátoktól ne.
2009. júl. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Én a barátoktól kapott virágnak is nagyon örülök. Ha cserepes, még inkább, mert sokáig megmarad. Vén vagyok. :)

28/N

2009. júl. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!