Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párotokkal kapcsolatban volt...

Párotokkal kapcsolatban volt már olyan érzésetek, hogy mi van, ha mégsem ő az igazi? Mi lett a dolog vége?

Figyelt kérdés
2012. jún. 10. 13:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Volt olyan érzésem,de mégis hozzámentem.6 év múlva el is váltunk.
2012. jún. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenki érzett már hasonlót. Ne aggódj, ha nincs szó házasságról, gyerekekről, azaz nincs tétje a dolognak, akkor legyetek együtt, amíg jól érzitek magatokat. Az idő úgyis felfedi majd, hogy egymáshoz valóak vagytok-e.
2012. jún. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mikor összejöttünk, nagyon boldog voltam. Első szerelem, első pasi. :)

A hétvégét nála töltöttem egy alkalommal, és a konyhában épp vacsit csináltunk, amikor odajött, és nagyon érzékien megölelt. Akkor belém hasított egy nagyon szomorú, és fájdalmas érzés. Valahogy azt éreztem, hogy ezeknek a boldog időknek egyszer vége lesz, és úgy sem fogunk mi együtt maradni.


Rá két és fél év múlva így is lett. Vége lett a kapcsolatunknak.

2012. jún. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
(#3 - Te csak szimplán nem hittél magatokban, az más.)
2012. jún. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ugyan, miért ne hittem volna? 1 hónapja voltunk együtt, ilyenkor még semmi negatív dolog nem derül ki a másikról.


Aztán ahogy kezdtek eltünedezni a rózsaszín felhőcskék, már komolyan éreztem, hogy ez így nem lesz jó.


Szóval a vége ugyanaz. :)

2012. jún. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Ugyan, miért ne hittem volna?"

"Valahogy azt éreztem, hogy ezeknek a boldog időknek egyszer vége lesz, és úgy sem fogunk mi együtt maradni."

2012. jún. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kérlek, ne csavard ki a szavaimat. Az első válaszomban nem írtam egy szót sem arról, hogy mennyi ideje voltunk együtt.


Aki meg akarja érteni, az megérti.

2012. jún. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Há' akkor elválsz, oszt jónapot.
2012. nov. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!