Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális dolog, hogy úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog, hogy úgy gondolom, ő az igazi? :/ Kicsit összetett és hosszú. Bővebben lent.

Figyelt kérdés
20éves lány vagyok, volt eddig pár kapcsolatom, hosszabbak, volt ami 1éves, olyan is ami 2éves... az utolsó barátommal 1évet voltunk együtt, fél éve lett vége. Megcsalt és eléggé átvágott, otthagyott egy másik csajért. Nagyon haragudtam rá, beletelt 1-2hónapba, míg eltudtam felejteni. Találkoztunk párszor akkoriban, egy baráti társaságunk van, és akkor(1-2hónappal a szakítás után) úgy éreztem, hogy semmit nem érzek iránta. Se szeretetet, se haragot, hanem teljesen közömbös. Úgy gondolom, teljesen túl tettem magam rajta. Pár hete találkoztunk megint, dumálunk sokat, közbe nálam is próbálkozik egy srác, sőt nyáron is próbálkozott pár, de elküldtem őket. Ez a mostani jó lenne, csak vmiért mégse akarok vele összejönni. Gondolkoztam és rájöttem, hogy még a régi barátom miatt van ez az érzés bennem. Sokat gondolok mostanság arra, hogy milyen jó is volt a kapcsolatunk és, hogy senkit nem tudnék úgy szeretni még egyszer mint őt és, hogy senkivel se lenne olyan jó vele a kapcsolat mint vele. Ezt tényleg így gondolom. A vele való 1év, olyan szép volt, borzasztóan szerettem, mindent megkaptam tőle, megtudott teljes mértékbe nyitni engem, ez vonatkozik az általános dolgokra, és szexuálisan is. Minden annyira tökéletes volt vele, a végét leszámítva, hogy úgy érzem, mással soha nem lesz ilyen, azóta bennem van egy gátlásosság, teljesen bezárkóztam és nem hiszem, hogy akárki megtudna így nyitni mint ő tette. Az előtte lévő barátaim se voltak erre képesek amire ő. Nem mondom, hogy szerelmes vagyok, de van bennem egy nagyon mély kötődés felé, és legszívesebben ha lehetne, vele élném le az életemet. Ő párszor mondta még mikor együtt voltunk akkor, hogy tudja, hogy én leszek élete párja, mert én vagyok az igazi, és szakítás után is mondta 1x-2x, hogy lehet, hogy azért jöttünk össze ilyen fiatalon, és azért követtük el ezeket a hibákat, hogy majd pár év múlva ha összejövünk, tanuljunk belőle, és minden olyan legyen, hogy egymás mellett éljük le az életünket. De ő most nem akarok komoly kapcsolatot (azóta már vége lett neki azzal a csajjal). Felejtsem el, mert ez egy álomvilág amiben élek? Vagy jöjjek össze vkivel, hátha feledtetni tudja vele? Vagy harcoljak érte? Mit tegyek?
2011. szept. 13. 20:37
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
Lusta vagyok elolvasni, de ha ennyit írsz az már tuti nem normális...
2011. szept. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%
aludj
2011. szept. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én végigolvastam. Na szóval elhiszem, hogy nagyon jó volt a kapcsolatotok, de nem értem miért nem adsz esélyt másoknak. Honnan tudod, hogy nem lehetne valakivel még ennél is jobb? Persze azért nem az első jött-menttel, de aki tetszik, szimpatikus és törődik veled, annak adhatnál egy esélyt. Lehet, hogy a volt barátod az igazi (bár én kétlem) de lehet, hogy nem. Szóval ha ő az igazi akkor talán nem fog sikerülni mással, de azért megpróbálhatod...

Szerintem az igazi sosem fog megcsalni, de ez csak az én véleményem...

Szóval én azt javaslom, hogy adj esélyt másoknak.. Ki tudja az is megtörténhet, hogy még tőle is van jobb!

20/L

2011. szept. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 coffeez ***** válasza:
100%
Bebeszéled magadnak. Már bocs.. Sajnos tudom miről beszélek. Szerintem több igazi is van, aki megfelehet egy életre, az IGAZIt, ha van olyan, talán sosem ismered meg, nagy ez a világ, az élet meg rövid. Vannak alapvető igények, amit egy nőnek szem előtt kel tartania. Ha megcsalt, akkor nem tisztel. Ha nem tisztel, akkor nem is szerethet igazán. Különben hogyan is okozhatott volna Neked ilyen fájdalmat? Egy tény: ha megcsalt Téged, NEM LEHET az igazi. Ha nem tudod kiheverni, fordulj pszichológushoz, de vissza ne fogadd!!!!
2011. szept. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a volt pasidra gondolsz aki megcsalt akkor te szerelmes vagy belé, de tudhatod, hogy újra és újra meg fog csalni. Ez így működik. Lépj tovább. Adj esélyt másnak!
2011. szept. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
21%

Szia.

Hát..én elolvastam.

Én ugyanígy jártam mint te,csak én a barátommal 4hónapot voltam együtt és utána egy másik csaj miatt dobott akivel még mindig együtt van(7hónapja).

Mi is elkezdtünk pár hete újra beszélgetni..és kavartunk is amit nem kellett volna hisz neki van a barátnője.

Én 3hónap alatt felejtettem el,mert elmondhatattlanul szerettem.(L)

Most ez van..A barátnőjével 2hetente találkoznak 2x,mert a lány kollégiumban van.Így mi szinte mindennap..

Szerintem próbáljátok meg újból..:)Lehet,hogy most úgy gondolja,hogy neki most nem kell barátnő ..várj rá egy kicsit szerintem...:/ :)

2011. szept. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Na most nem azért, de ha 1-2 hónap alatt túl teszitek magatokat egy kapcsolaton, akkor az nem volt olyan hú de nagy bumm ám....nekem 9 év után sikerült teljesen közömbösen beszélgetni az volt barátommal, és ehhez az kellett, hogy férjhez menjek, és megszülessen a kislányom...


bocs az offért..

2011. szept. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
nem vagy szerelmes! ha szerelmes lennél még a mai napig gyötörne a kín napi 24 órában h megcsalt és már nem vagytok együtt
2012. júl. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én 2hónapot voltam együtt az egyik volt barátommal,aztán 1évig kavargattunk,de neki volt mellette más,én is azt hittem,hogy ő az igazi,vele olyan volt mint rajta kívül senki mással,aztán jött a mostani barátom akivel milliószor annyira jó mint vele volt. (Féléve együtt vagyunk :) )
2013. márc. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!