Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor nem ez az igazi...

Most akkor nem ez az igazi éne? Vagy inkább jó dolog hogy változni akar? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

a barátom a kapcsolatunk elején füllentett apró dolgokban, amiken össze is kaptunk. nem megcsalás meg ilyesmi volt de a lényeg hogy kamuzott.

azóta nehezen bízom benne. de ezeket mondja: "igyekszem változtatni ezen, mert nem akarok neked többé hazudni, mert szeretlek és soha többé nem akarlak megbántani és elveszíteni sem, és azt meg főleg nem akarom hogy miattam sírj, boldoggá akarlak tenni"

Ez a "változni" nekem ugy jön le hogy az igazi éne hazug...és nem fog menni neki hogy igazat mondjon és VÁLTOZZON, mert ez nem Ő maga...


2011. júl. 19. 13:27
 1/6 A kérdező kommentje:

mondjuk tény én meg minden apró mozzanatot egyből úgy fogok fel hogy "Úristeeeen! Hazudik! átver" pl. ha valamit egyből nem mondd el mert nem azzal van elfoglalva és csak késöbb közli meg például hogyha valamilyen dolog 2értelmű egyből arra gondolok hogy "tuti hazudik és átver, megcsal!"

Szóval sajnos félek a hazugságoktól...:(

az előző kapcsolatomban megcsaltak, a szemembe hazudtak, átvertek aztán kinevetett a srác és megalázott.

félek hogy megismétlődik.

RETTENTŐEN FÉLEK BIZNI:(

2011. júl. 19. 13:30
 2/6 anonim ***** válasza:

"Ha meg akarsz ismerni valamit, vegyél részt benne! Ha tudni akarod, mi a tánc, ne táncost menj nézni – tanulj táncolni, légy táncos."


"A szív útja a bátorság útja. Magunk mögött hagyjuk a múltat, és engedjük, hogy megérkezzen a jövő."


-Osho-

2011. júl. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én hozzámentem egy ilyenhez.

Nem fog változni, az ilyen hazudós is marad örökre.

Már válunk, és azt sem hiszem el amit kérdez.

2011. júl. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

én kideritettem most a hazudozásának okait. de ez olyan csúnya szó hogy hazudozik mert nem cseszte át a fejem, hogy pl. itt volt és mégse volt ott meg ilyenek.

kisebb füllentés volt pl 1-2 közösségi oldalra, amit végül bevallott.

az oka h füllentett az hogy az előző barátnője folyton ordított vele ha bármit is őszintén mondott el akkor is.

Nem engedte sehova a csaj, midenért ütötte a srác mellkasát ugy hisztizett, totál papucsot csinált belőle.

Most kicsit nehezebb megszoknia a pasimnak h én nem vagyok ilyen, és fél a reakcióimtól ezért nem meri egyből bevallani, de már nem füllent...csak félek hogy fog...

2011. júl. 19. 13:44
 5/6 A kérdező kommentje:
és mostanában ezen vitázunk, én félek hogy hazudik...ő meg próbál meggyőzni hogy de nem hazudik álljak le ezzel
2011. júl. 19. 13:53
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem komoly dolgokban hazudik. Inkább füllent, mert tudja, hogyha az igazat mondja félórás magyarázkodás kezdődik. A volt kapcsolatomban én is ezt csináltam, fárasztott, hogy minden mozdulatomat meg kellett magyaráznom, így inkább mást mondtam. Lehet, hogyha nem érezné, hogy számon kéred, abbahagyná.
2011. júl. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!