Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mindig rá emlékezn...

Szerintetek mindig rá emlékezne, ha a gyermekünket úgy neveznénk el, mint az egyik régi "riban*át"?

Figyelt kérdés

Feljött a gyermekvállalás témája, s ezzel együtt természetesen a névválasztásé is.

A lány nevek közül nekem is és neki is nagyon kevés tetszik csak.

Mondta, hogy neki melyik lánynév tetszik a legjobban, és tudom hogy az egyik régi ribijét is így hívták, akivel még előttem volt egy egyéjszakása (vagy lehet hogy több is, ezt nem tudom).


Viszon mi még csak 1 éve vagyunk együtt, és ez a csaj kb másfél éve volt neki, szóval nem rég.


Szerintetek nem emlékeztetné mindig a kicsi erre a csajra, ha ugyanaz lenne a nevük?


2012. jún. 10. 14:05
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
72%
Egy éjszakás? Akkor lehet, hogy nem is emlékszik a nevére, nem?
2012. jún. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
de emlékszik, mesélt is már a csajról nekem
2012. jún. 10. 14:08
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Hacsak nem valami egész ritka név, nem valószinü. Másrészt ha a gyerekének ezt a nevet adná szivesen, akkor nem valószinü, hogy egy egyéjsazkás nö az, ami elöször eszébe jut róla.
2012. jún. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Talán az ellenkező oldalról kellene kezdened ezt, nem az a kérdés neki mi jut eszébe erről a névről, hanem az hogy neked mi.
2012. jún. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
84%

Normális ember nem a volt szeretőjét látja a gyerekében. Egyébként meg szinte minden női névnek több változata van. Pl ha neki a Krisztina tetszik, lehetne a gyerek Kriszta.


OFF: Attól, hogy az exe, még nem lesz ribanc.

2012. jún. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
nem az exe hanem egy egyéjszakás csaja
2012. jún. 10. 14:14
 7/26 anonim ***** válasza:
87%

"akivel még előttem volt egy egyéjszakása (vagy lehet hogy több is, ezt nem tudom)"


Na, ha nem tudod, akkor lehetett az akármi is. Emellett valamit nagyon tudhatott az a lány, ha másfél év után is az eszébe jut :D

2012. jún. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
88%
És akkor mi van? Ettöl miért lesz ribanc? Engem is idegesit hogy ribancozod látatlanul csak azért mert a férjed emlékszik a nevére.
2012. jún. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
92%

Ha most te vagy a többéjszakás, akkor te még nagyobb ri.banc vagy? Vagy ez hogy számolódik?


Vagy mindenki ri.banc, akit rajtad kívül megdugott? Ez ám az érett gondolkodás!

2012. jún. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
83%
A szavaidból ítélve szépen fogtok majd beszélni a gyerek előtt.
2012. jún. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!