Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az ilyen...

Mi a véleményetek az ilyen fajta megcsalásról?

Figyelt kérdés

A női félrelépős kérdésről jutott eszembe egy szituáció, amit sajnos én magam is átéltem, és amilyenbe az egyik barátnőm is belekeveredett...


Szóval adott férj és feleség. Rossz a házasságuk, ezért egy idő után eldöntik, hogy szépen különmennek. Igaz, még együtt élnek, de a válási papírok már be vannak adva, és már semmiféle testi kontaktus nincs közöttük.


A feleség elkezd enyelegni egy pasival, akinek barátnője van. Persze a barátnő mit sem tud. A férfi viszont viszonozza az enyelgést, és megtörténik az, aminek nem lenne szabad megtörténnie.


A barátnő tudomására jut a dolog, és persze rögtön szappanopera sorozatba illő hevességgel véget vet a kapcsolatának. :)


Mikor a nővel találkozik, és felelősségre vonja, akkor valami hasonló választ kap:

"Nézd. Én egyedülálló nő vagyok. Igaz, együtt élünk még XY-val, de már nem köt minket össze semmi. Nekem szabad a pálya, bárkit kiszemelhetek magamnak. A te barátod vevő volt a dologra, de ez igazán nem az én hibám. Én nem csaltam meg senkit, mosom kezeimet."


Persze ő tudott róla, hogy a férfinak kapcsolata van.


Vélemények?


Köszönöm!



2012. jún. 10. 15:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
92%

OK, a szereto nem csalt meg senkit.

Nagyon szuper dolog.

De azert beke nobelt nem erdemel.

Velemenyem szerint abszolut megalazo es inkorrekt dolog belemaszni harmadikkent egy kapcsolatba.


Ennyi erovel beulhetnek a szomszed kocsijaba, ha nyitva hagyja ket percre az ajtot es elvihetnem. Mondhatnam neki, hogy hasznalom en is, majd ha elado lesz, akkor szoljon es vagy megveszem, vagy nem, de addig is hasznalom, akkor is, ha nem az enyem.


Ami a mase, az a mase es nem a mienk. Ha szabad lesz, akkor ra lehet startolni.

2012. jún. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
97%

Konkrétan az lenne a kérdés, hogy kinek a viselkedése volt nagyobb gáz?


A pasié. Neki volt barátnője, akit megcsalt. A csaj bepróbálkozott, a pasi élt a lehetőséggel.

A barátnő helyében nem a csak vonnám felelősségre, hanem a pasi szűrét tenném ki, de gyorsan.

2012. jún. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
csak = csajt
2012. jún. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Tudatosan senkinek sem kavarnék be a kapcsolatába.
2012. jún. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
info: a csaj kitette a szűrét a pasinak, és t sem kímélte egy cseppet sem. :)
2012. jún. 10. 15:58
 6/21 A kérdező kommentje:
15:52-es: akkor a te ítéleted szerint a házas nőt fel lehet menteni? Az ő viselkedése korrekt volt? Valóban joga volt ahhoz, hogy bárkit kiszemeljen és megkörnyékezzen?
2012. jún. 10. 16:00
 7/21 zokniszörny ***** válasza:
100%

Részben a hapsi is meg a szerető is hibásak, a nő ráadásul még arrogáns is. Nem mondhatnám, hogy bárkit nagyobb hibásnak látok, hiszen ehhez mindketten kellettek. A hapsiban lehetett volna annyi, hogy nem bántja meg azt, akit szeret; a nőben meg lehetett volna annyi, hogy más kapcsolatába nem mászik bele, nem teszi tönkre. Ez az objektív véleményem.


A szubjektív véleményem meg az, hogy ha elém állna az a nő, akivel félrement a párom, és ráadásul még ilyen flegma, pökhendi választ is kapnék tőle, akkor azt hiszem, a nő 10 percen belül már egy szép gödör alján feküdne a kertem hátsó végében...

2012. jún. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
82%

miért ne próbálkozhatna? Ha a pasi igazán boldog lett volna a barátnőjével, visszautasitotta volna.

Itt inkább a pasi a hibás.

2012. jún. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

16:04-es: biztos, hogy egy ilyen eset mindig csak a boldogságon múlik? Ösztönök? Gyengeség? Túlzott erőszakosság? (ez a nő részéről)

Nyilván nem volt minden rendben a kapcsolatban. De akkor sem vagyunk állatok, hogy szabadjára lehessen válogatnia ketrecből...

2012. jún. 10. 16:08
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Két esetet is tudok neked erre mondani az ismerettségi körömből:

Adott egy házaspár, 8 éve vannak együtt. A pasinak új munkahelye lett, egy nő ki is figyelte magának, csinos, okos, ápolt stb. A pasit kerülgette hónapokon át, majd flörtölt vele- tényleg női szemmel is nagyon szép a nő, és bolond az a pasi aki visszautasítaná, tudomására adta a pasinak (aki amúgy az egyik jó barátom), hogy akarna tőle valamit. A pasi azt mondta köszöni szépen, de nagyon boldog a házasságában, és semmi pénzért nem lépne félre senkivel. Elmondta nekem ez a barátom hogy tetszett neki a nő, vonzódott hozzá, de mivel ember, tartja őt egyfajta korlát, amit esze ágában sem volt átlépni.


Másik eset, a barátnőm és férje. 2 éve házasok csak, rengeteg a vita, a legapróbb dolgokon összekapnak. Kiderült 2 hónapja, hogy a férfi társkeresőn ismerkedik, és összefut nőkkel, emellett szeretője van. Leültek emberi módra beszélni, hogy hol rontották el, elmondta a férfi hogy nem volt boldog ezért lépett félre. A nő is belátta hogy közrejátszott a megcsalásban. Elfognak amúgy válni, szerencsére nincs gyerekük.


A lényeg h azt gondolom, hogy csak oda tud harmadik személy beférkőzni ahol eleve adott problémák vannak a házasságban.

2012. jún. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!