Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi van ha már családos vagy,...

Mi van ha már családos vagy, mikor rád talál a nagybetüs Szerelem? Hölgyeim, lehet itélkezni, de elöbb hallgassatok meg.

Figyelt kérdés
Tömören,30 as éveim közepén járó családapa vagyok.Külföldi munkám során,megismerkedtem egy NÖvel,közös társaság révén.Elsö pillanattól fogva kitüntettük a másikat a figyelmünkkel.Késöbb egymásba szerettünk,igen,együtt voltunk..Ö számomra a tökéletes,minden téren,a "pont amilyen nekem kell".Magam is megijedtem,mert még ilyet soha nem éreztem.Több száz km-re az otthonomtól kellett Öt megismernem.Hozzáteszem,a házasságom sem az igazi.A felismerés után,már nejemhez sem tudtam hozzáérni.De van egy közös kisfiunk,akit mindennél jobban szeretek.Feleségem tud mindent,és jött a nagy kérdés.A "normál értékrend" szerint döntöttem,a fiam miatt.Ö marad számomra akkor is az igazi. S a látszatot fentartva családban nö fel a fiam. Lehet igy élni? S mi van a boldogsággal?Még ha nem is látja most be,de lehet feleségemnek is ártok ezzel,lehet találna magának olyat,akinek ö is a " pont olyan amilyen kell"..
2012. jún. 10. 16:17
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
98%

Rossz döntés.A gyerekednek lesz két boldogtalan szülője, mindketten hazavágjátok az életeteket.

A gyerek szempontjából jobb a válás és két kiegyensúlyozott, szerető szülő, mint egy házasság ami nem működik és pár év alatt szépen lassan úgyis gyűlölet lesz belőle.

2012. jún. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem felesleges hazugságban felnevelni azt a kisfiút, én is túléltem mikor különváltak a szüleink, és mivel annyira nem hagyott mély sebet, nem is értem másnak miért (hát ilyen az amikor a gyerek nem szerető családban nő fel..). Fiatal vagy még, hogy életed hátra levő részében azt tettesd, hogy minden rendben van. Az nem derül ki egyértelműen, hogy tudnál együtt lenni a nagy Ő-vel, mert ha el kéne miatta utaznod, és másik országban élni és így megszakítani vagy nagyon lecsökkenteni a gyerekeddel való találkozást..hááát..az húzós..mivel a fiad, és szerencsére nagyon szereted is, közel kell lenned hozzá.

Egyébként pedig mindkettőtök megérdemli, hogy boldog legyen, ha együtt nem megy hát mással, de mindenképp maradj közel a fiadhoz.

2012. jún. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem se jò döntés. Magadtól és a feleségedtől is elveszed azt, hogy boldogok legyetek. A kisgyerek is megérezné ezt.
2012. jún. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 anonim ***** válasza:
88%

Nem vagy hibás, bárkivel megeshet ez, bármilyen életkorban. Nem csak egy nő/férfi lesz számunkra vonzó életünk során és ez így normális.

Velem is megtörtént ez, viszonzásra talált a szerelmem első látásra, igaz én nem csaltam meg a párom úgy. Rengeteget vitáztunk ezen az illetővel, mert szó szerint forrt köztünk a levegő és megőrültünk egymásért, már egy kézfogásba is beleremegtünk. De mégis azt mondtam, hogy nem, nem lehet. Azóta is gondolok rá, sokszor álmodok vele, néha szenvedek a hiányától így 1 év után is, sőt sajnos ő is. A jelenlegi kapcsolatom meg tele van hullámvölggyel, sok a veszekedés. Talán rosszul döntöttem anno, de a tényezőket nem fogom itt regélni...


Szerintem nem, nem lehet így élni. Vágyni fogsz a nő után, miközben a feleséged iránt kihűl minden érzelmed. Hiába van gyerek, az már rég rossz, ha ő tartja össze a családot. Az úgy már nem család, hanem jó esetben egy békés együttélés úgy, hogy közben a felek mással kavarnak, rosszabb esetben veszekedések hadában, feszültségben nő fel a gyerek.

Mérlegeljétek együtt a dolgokat, főleg te, mert neked lett most valakid. De sosem az lesz a jó döntés, amibe beletörődéssel, boldogságodról való lemondással egyezel bele.

2012. jún. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem se jó képmutatásban élni. Próbáljatok meg békében elválni, a gyerkőc érdekeit nézni amikor a láthatást megbeszélitek. Inkább egy békés válás, mint boldogtalan, elhidegült szülők. Ne hidd azt, hogy a gyerek nem jön rá.

Legalább van esélyetek mind a kettőtöknek új, boldogabb kapcsolatban élni, esetleg további gyerekeket vállalni.

2012. jún. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 anonim ***** válasza:
79%
A feleséged helyében hagytalak volna elmenni,hogy ne emeld ezt a nőt az egekbe,hanem reális képet kapj róla,hogy milyen,mert egyelőre nem ismered.Felállt rá a farkad és ennyi.Nem éltetek együtt,nem tudod,hogy egyes élethelyzetekben hogy viselkedne,például milyen ha rossz napja van,vagy hogy kezelné ha neked lenne,mit tenne,ha beteg lennél,milyen lehet vele a szürke hétköznap és az ünnepek,tudna-e biztos hátteret adni neked,egy otthont vagy számonkérne,ha meglátogatnád anyádat vagy féltékeny lenne még a bolti eladóra.Mit tenne,ha hullámvölgybe kerülne a kapcsolatotok.Sok helyzet van,amit egy párnak meg kell oldani,ami több,mint a szex és a viháncolás egy pohár bor mellett.Engedtem volna,hogy menj,hogy tapasztalj meg mindent,lehet sírva mentél volna vissza könyörögni,mert rosszabb,mint a feleséged és akkor döbbentél volna rá,hogy mit veszítettél.Most pedig otthon ülsz,mártíran,mint aki feláldozta magát.
2012. jún. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 A kérdező kommentje:
a feleségemmel nem boncolgatjuk a témát a gyerek elött,ugy elvagyunk.ö csak azt látja,anya is és apa is ott van.. a nagy Ö közelebb költözne,hogy lássam a fiam.Talán gyávaság,hogy nem akarok a fiamnak fájdalmat okozni.Hisz ha az anyját bántom,azzal öt is.
2012. jún. 10. 17:12
 8/64 A kérdező kommentje:
Tévedsz.Volt idö hogy megismerjem, Tudom milyen ha rossz napja van,ha beteg,(volt korházban)éltünk meg hétköznapokat.Ez nem egy sex kapcsolat,nem erröl szolt.Örültünk annak is,ha csak egyszerüen némán néztük egymást.
2012. jún. 10. 17:17
 9/64 anonim ***** válasza:
95%
Persze nem "mutattok semmit" a gyerek előtt, de azért ő pontosan érezni fogja. A gyerekek nem hülyék és nagyon érzékenyek. Én nem állítanék egy boldogtalan házasságot mintául éle.
2012. jún. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 zokniszörny ***** válasza:
95%
Pedig hidd el, a gyerek megérzi, ha gáz van otthon, akkor is, ha a felszínen minden rendben van. A párom ilyen családban nőtt fel, és még az ellenségének se kívánja... Sokkal jobb mindhármótoknak, ha elváltok.
2012. jún. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!