Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyósommal kezd romlani a...

Anyósommal kezd romlani a kapcsolatom, mit tegyek? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Náluk lakunk, a ruháimat nem mossa ki, a szobánkban egyfolytában turkál, pakolászik, és ha nem találom valamelyik cuccomat, és megkérdezem hova rakta, vissza kérdet minek az nekem?

Hajnalban bejön a szobába, nyitogatja az ablakot, kotorászik mindenhol, és kimegy..

Kivagyok már miatta akadva, mit csináljak?


2012. jún. 10. 18:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
59%
Tán nem kéne anyukáék nyakára költözni... :)
2012. jún. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
68%

Hát a ruháidat mosd csak te, ezt nem várhatod el.

A kotorászáshoz pedig több egyértelmű dolgot tehetsz:

3, Megkéred ne tegye, mert mit is keres?


2, Ha már a szó nem segít s hajnalban arra ébretsz kutat állj elé mesztelenül: Szép jó estét ha az óvszert keresi ott a polcon más meg érjen rá reggelig.


1 a legjobb ha zárod az ajtótokat, retesz, kulcs, széket a kilincs alá bárhogy. Ez megálítja ha a beszéd nem, de még jobb ha semmijen holmijuk nincs a ti szobátokban amiért "indoka" volna kutatni.

2012. jún. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
79%
persze, most jön a sok náluk laksz ő a királyné hozzászólás, de kérdem én, ha már valakié az a ház akkor mindent megtehet? mert azért hogy ott laknak nem kéne hogy azt érezze joga van elvenni a kérdező cuccait ha meg kérdezi hol van akkor azt mondja minek az neki, nem hiszem, hogy a nagy anyóspártolók ezt eltűrnék, ha ott laknak ha nem.
2012. jún. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem se várhatod el, hogy a ruháid kimossa. Ez is a házimunka része, amit fel kellene osztani nem? Ha már ott laksz. A többire meg jó tanácsot adott a második hozzászóló. Esetleg zárjátok be az ajtót, vagy tegyetek egy vízestálcát esténként az ajtó elé, aztán ha belelép a hideg vízbe (remélem zoknival) csak megtanulja.
2012. jún. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
19%
Vidd el szavazni, hogy szokja az úrnát! ;)
2012. jún. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

A ruháimat eddig kimosta, nem tudok neki segíteni, mivel ha valamit akarok csinálni, akkor majd ő megcsinálja-jön a válasz.

Semmi cucca nincs a szobánkban amit kereshetne, zárni pedig nem tudom az ajtót mert nem jó a zár.

Pár napja csinálja hogy egyáltalán nem mossa ki a cuccaimat, én már 1 éve itt lakom, de ugyan úgy hazajárok, mivel még nincs lehetőségünk külön költözni, ez egyelőre nem megoldható :/

2012. jún. 10. 18:48
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok: Nem gyereknek mentél oda, legalább a te dolgaidat meg a párodét mosd ki, ha tudsz főzz, mosogass így te nem rajta keresed ő meg nem kotorászik. Egyépként mégis mi volt mikor bement hajnalban mit mondot mit reagáltál? Vagy most nem szóváltás történt a megromrott kapcsolat mögött hogy volt?
2012. jún. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
81%

Elhiszem, hogy idegesít, de:


-nem volt égő, hogy ő mosta a ruháidat? Használt alsónemű...mindent végigfogdos, hogy berakja a gépbe... Nem volt neked égő? Ne is haragudj, de természetes, hogy nem mos rád.


Azt viszont ne hagyd, hogy mászkáljon. Szólj rá, kulturált hagon, hogy reggel legyen szíves, ne zavarjon, majd én nyitok ablakot, ha kell. Még alszunk. Ha mást pakolászik, akkor se hagyd. Bár azok után, hogy még ő is mosott rád is, simán elhiszem, illetve kinézem, hogy jó szándékkal megy be, hogy rendet rakjon. Ezek után ez sem meglepő, ha azt hiszi, hogy az a jó, ha mindenben segít.

2012. jún. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

De az hogy mosott, az csak egy dolog, a mi szobánkat rendben tartottam, volt hogy főztem, segítettem, a szobában csilli villi rend volt, de neki semmi sem tetszik.

A cipőimet bepakolja a párom ruhái közé, a holmikat elpakolja, semmit sem találok.

Nem szóltam egy szót sem, de ez nem így működik.

Páromnak mondtam hogy szóljon de az is szarik a dolgokra, azon gondolkodom, hogy hazaköltözöm a szüleimhez.

2012. jún. 10. 18:57
 10/21 anonim ***** válasza:

Aki azt írja, hogy minek költözött oda, azt picit tudom cáfolni. Mi is a párom szüleivel lakunk,s nem azért, hogy "élősködjünk rajtuk", hanem azért, hogy nekik segítsünk a rezsibe,mert nem tudnák fizetni. Mi pl. azért nem tudunk különköltözni, mert a szülei akkor nem tudnának megélni, pedig szeretnék külön életet.


Nem tudom a kérdezőéknél mi az oka, hogy ott laknak.

Én pl. mindent megcsinálok, max.akkor, amikor nincs itthon, s nem tud beleszólni.

Én szeretem a rendet, tisztaságot, s nincs olyan nap, hogy ne csináljak valamit.

2012. jún. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!