Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan győzzem meg a szüleimet...

Hogyan győzzem meg a szüleimet? ( Fontos)

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy szeretnék egy kivsit tépetebb hajat de hosszút de anyát semmi pénzért se tudom rávenni. Hogy fűzzem meg?
2012. jún. 11. 14:55
 1/7 anonim ***** válasza:
veszel magadnak egy ritkító ollót megcsinálod magad
2012. jún. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 MarySue ***** válasza:
100%

Jézus, azt hittem, valami életbevágó kérdés -_-"


Hát azt mi nem tudhatjuk, hogy győzd meg, mivel azt se tudom, te ki vagy, plána hogy kik a szüleid. Nem értem anyukádat, mert amit te akarsz, nem nagy dolog. Ha azt akarnád, hogy a fejed fele legyen kopasz a másik felén meg pinkre fested a hajad...na, arra már megérteném, hogy nem engedi :D De ez... nem értem.

Ha ellene van továbbra is, tényleg vegyél egy ollót és csináld meg magadnak. Úgyis visszanő pikk-pakk, nem értem, miért kell neki drámáznia.

2012. jún. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is vágd le te. a végén még lehet hogy jól is fog kinézni :)
2012. jún. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát énse értem őz xd énis mindig aztmondom ugyis visszanő.., dehát... Azért köszi:)
2012. jún. 11. 17:20
 5/7 A kérdező kommentje:
Őt*
2012. jún. 11. 17:20
 6/7 anonim ***** válasza:

Miért ne vágadhatnád le? :O

Mond neki, hogy nagyon meleged van a hajadtól már és nem akarod folyton összefogni, ezért szeretnél "ritkább" hajat.

Ad pénzt és elmész fodrászhoz vagy igen, megcsinálod magadnak :P

2012. jún. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi:) ez sztem beválik
2012. jún. 11. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!