Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az okosabb nők tényleg nehezeb...

Az okosabb nők tényleg nehezebben találnak párt?

Figyelt kérdés
2009. júl. 3. 19:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez tény! A férfiak nagy része nem tud mit kezdeni egy igazán okos nővel. Meglégszenek azzal is, ha csak értelmes egy nő, de a szuperagytól megrettennek. A nagyon okos nő ezért keressen magának egy nagyon okos férfit. Ők biztosan jobban megértik egymást.
2009. júl. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
98%
szerintem inkább igényesek és ezért válogatnak a kérők között..:)
2009. júl. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
97%

A nagyon okos nök igazán könnyen találnak párt, mert egy okos nö nem makacs és így könnyebben alkalmazkodik.Vagy is szokták mondani okos enged szamár szenved.

Azok a céltudatos nök nem találnak párt akik kigondolják ki lenne jó életük párjuknak és hiába jön egy majdnem tökéletes ök csak is tökéltest akarják. Itt a szamár szenved.

2009. júl. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

az okosabb nőnek nincs annyi ideje hogy pl.: disco-ban kanokkal ismerkedjen.

valoszinüleg kevesebb ideje, lehetőség van összekerülnie a férfi társadalommal és ezért érződik nehezebbnek. de gyakorlatilag "buta" ez a kérdés. nem ezen fog mulni. ezért ne légy hülye.

2009. júl. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Én rácáfolnék a dologra, én pont azért szerettem bele a feleségembe anno mert nem egy üresfejű cicababa. Okos üzletasszony, emellett még vonzó is. :-)
2009. júl. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én eddig csak egy olyan lányt ismerek, aki okos és szép is. Sajnos ő se az én városomban lakik.


az okosabb nőknek egyébként magasabbak az elvárásaik, mint a butábbaknak, ezért sok pasi nem felel meg nekik.


Én az összes eddigi nőmet le tudtam nyűgözni azzal,hogy okos voltam, neki meg több kell. Mondjuk a jelek szerint alakulgat :D


18F

2009. júl. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%

Egyetértek a kérdéssel, még pedig azért, mert minél okosabb valaki, annál kevesebb ember van, aki egy szinten van vele, vagy magasabbon, tehát annál nehezebb közös hangot találni és megértetnie magát.


Én sosem érném be egy buta nővel és nem tudom, hogy hol bújkálnak az okos nők, mert lépten nyomon kis lufifejű tökmagokba botlok, akiket 10 évesen legyőztem volna agyszkanderben és ez nagyon elszomorító.

Az ember akkor érzi igazán magányosnak magát, amikor tudja, hogy marha kevés olyan nő van odakint, aki megközelítené agyi kapacitással.


Nekem semmiképp nem lenne komplexusom, ha egy nő sikeresebb, okosabb, tanultabb lenne nálam, bár biztosan kiválóan ösztönözne, hogy én is több és jobb legyek.

2009. júl. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
... és a határozott nők is!
2009. júl. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
95%
Az okos nő valószínűleg képzett, ezért jól keres. Így kisebb az esélye nála képzettebb és jobban kereső férfit találni, márpedig a nőknek igényük, hogy (státusz, tehát képzettség és pénz tekintetében) felnézhessenek a férfira, míg a fordított helyzet a férfiaknál impotenciát okoz, a nőket pedig elhidegíti. Közismert pl., hogy ha egy férfi munkanélküli lesz, akkor gyakran impotenssé válik, vagy a felesége elhagyja, mert hirtelen "rájön", hogy a férfi nem is volt az "esete". Akkor stabil egy kapcsolat, ha a férfi valamivel magasabb státuszú a nőnél.
2009. júl. 4. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!