Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ajándékot lehet adni...

X Susy Omega x kérdése:

Milyen ajándékot lehet adni egy anyósjelöltnek?

Figyelt kérdés
18 vagyok, barátom 23, együtt szeretnénk felköszönteni az anyukáját. torta megrendelve, szerdára virág... de hétvégén ül össze a család. a kistesóimat nagyon szereti, ők rajzolnak neki, meg öcsém virágot ad. nekünk azonban semmi ötletünk. a barátom évek óta elefántokat vesz neki... vmi jó kéne, ami személyes. ötletek? köszi előre is.
2012. jún. 12. 14:04
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Az anyósnak?? KÖTELET HOGY FELAKSZTHASSA MAGÁT!!!!! :P Nehogy komolyan vedd! De mondjuk vehetsz neki vicckönyvet anyosviccekel! humoros is személyes is
2012. jún. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha ezoterikus beállítottsága van, (ezt az elefántokból gondolom) nézzetek körül az ezoterikus boltokban.A múltkor én kaptam a barátnőmtől, egy elefántos díszpárnát, ugyan is én is gyűjtöm az elefántokat. Van már vagy 50 db.
2012. jún. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az anyukák általában nem várják el a nagy ajándékot a gyerekektől, hisz tudják, hogy nem nagyon van rá pénzük. Én anyukámnak és anyósomnak is egy csokor virágot szoktam adni, esetleg készítek neki valamit (pl. nyakláncot, könyvjelzőt, dekorált virágcserepet), mert nagyon szereti az ilyen dolgokat, én meg ügyes vagyok. Viszont anyám meg egyáltalán nem értékeli az ilyet, neki marad a virág. 25N
2012. jún. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szeret kotni vagy horgolni? Az én anyosom igen. Szulinapjára egy faragott dobozkát kapott, amiben tarthatja a tuket, cérnákat, fonalakat. Nagyon orult neki.
2012. jún. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szereted a fiát! :) Az elég ajándék.

Az hétvégéről mikor mindenki együtt egy szép képkeretes fotó. A fotó nyomtatás már nem sokba kerül a képkeret sem, a hétvége és az élmény életre szóló szép emlék lehet.

2012. jún. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam neki ajándékokat venni, pedig 22 éves vagyok és 5 éve vagyunk együtt. Nem várja el és mindig "rosszul van" ha viszek neki valamit... Szerintem a torta pont elég.
2012. jún. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Anyósülést
2012. jún. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ez mar tul sok is:))

most meg igyekszel venni nekii, kedveskedni, majd ha anyosod lesz a sirba fogod kivanni:P

2012. jún. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!