Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 8 év után találkoztunk újra,...

8 év után találkoztunk újra, felnőtt, én is bölcsebb lettem. Működhetne?

Figyelt kérdés
Van egy pasi, a családunk hosszú évekig mindig összejárt, barátok voltak, én idősebb vagyok a srácnál 6 évvel. Engem mindig a bátyjával akartak összehozni, a kisebbik fiúval viszont mindig jobban kijöttem, állandóan szerelmes volt belém már egész kicsi kora óta, de én akkor még úgy tekintettem rá, mintha az öcsém lenne. Utoljára a srác ballagásán találkoztunk, én rá egy évre végeztem az orvosival és kimentem külföldre. Ezután már a családunk sem tartotta a kapcsolatot, ő és a testvérei is kimentek külföldre, tehát megszűnt köztünk a kommunikáció, szétszéledtünk. Most 8 év után találkoztunk újra egy buszon..nagyon megörültünk egymásnak, ha nem szólít le, én meg sem ismertem volna. Borzasztó jóképű, 28 éves felnőtt férfi lett belőle, de az a kisfiús jelleme még mindig észlelhető. Szinte elolvadt, mikor beszéltünk, utána sokat találkoztunk és rengeteget beszélgettünk. A szüleim is nagyon örültek, hogy ismét felvettük a kapcsolatot. Azt mondja, hogy én mindig a nagy szerelme voltam és nagyon meglepődött, hogy nincs komoly kapcsolatom és gyerekem sem. Felvetette, hogy talán megpróbálhatnánk valamit, mert szerinte a sors akarta így, hogy találkozzunk. Valamiért már én sem érzem nálam sokkal fiatalabbnak, mert közben Ő is felnőtt. Régen kisöccsnek tekintettem, most már képes vagyok igazi férfiként kezelni, szerintetek így működhetne a dolog?
2012. jún. 12. 14:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Erre csak úgy kapsz választ, ha megpróbálod. Veszítenivalód nincs, úgyhogy nem tudom mi szólhatna ellene. Max ha nem megy, megint nem fogjátok tartani a kapcsolatot, ennyi.
2012. jún. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
próbáld meg vele, veszteni nem vesztesz semmit csak nyerhetsz :)
2012. jún. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
akár működhet is, ha kihagyod a lehetőséget, lehet, hogy bánni fogod később, egy próbát megér mindenképp
2012. jún. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Egy Zsófi nevű lány válasza:
Óóóó mindenképpen próbáld meg! Lehet, hogy nem hiszel az ilyenekben, de lehet hogy ez a sors, vagy az Univezum üzenete. Olyan romantikus :) Ha a közelében felpörögsz, vagy nagyon jól érzed magad, ha megbízol benne és fontosnak tartod az életedben, ne hagyd elmenni. A nagy szerelmek mindig a gyerekkorban kezdődnek szerintem :) ha hiszel nekem, egy buta kis 14 éves lánynak, akkor elhiszed, hogy a csoda nem valami varázslatos dologban nyilvánul meg, hanem az ilyen észrevehetetlen dolgokban :)
2012. jún. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Egy Zsófi nevű lány válasza:
Ja igen, megint én vagyok, mint az előbb. szóval az ilyen korkülönbség nem számít! Ha az én koromban lenne, és a srác még csak 8 lenne, akkor talán... de ha már mindketten felnőttek vagytok, akkor nem a kor hanem az érettség számít. Ismerek egy párt, ahol a feleség tizenkét évvel idősebb a férfinál. és ők a legboldogabb pár akiket valaha ismertem!
2012. jún. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
jó lesz tuti :) hasonló szitu volt már az ismerősi körben, csak ők haraggal váltak el kb. 4 évre :/, de találkoztak és hamar házasság lett. Azóta már 3 pici boldog szülei :) sok sikert!
2012. jún. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, én egy nagyon kicsit a korkülönbség miatt félek talán. Kissrácnak is nagyon helyes fiú volt, de olyan baromi jó pasi lett belőle, hogy el sem tudom képzelni, hány nő rajonghat érte:) De még sincs senkije, azt mondja, évekig inkább a karrierre koncentrált, Thaiföldön élt 4 évig, ahol "felfedezte önmagát" és rájött, hogy mit is akar kezdeni az életével. Tényleg nagyon megkomolyodott és nagyon vonzó személyiség lett. Szeretek vele lenni, valami mindig összekötött minket, de azért nem gondoltam, hogy még egyszer így egymásra találunk.
2012. jún. 12. 14:32
 8/13 anonim ***** válasza:

mindenképpen próbáljátok meg. persze ne ajtóstul a házba, hanem kis randik, vacsi, mozi, iszogatás, vagy amihez kedvetek van. ha izzik a levegő, úgyis egy pár lesztek előbb-utóbb :)

nekem nagyon tetszik a sztori :D

2012. jún. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Hajrá, drukkolok :)


25N

2012. jún. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
ez olyan aranyos történet:)drukkolok
2012. jún. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!