Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 8 év után találkoztunk újra,...

8 év után találkoztunk újra, felnőtt, én is bölcsebb lettem. Működhetne?

Figyelt kérdés
Van egy pasi, a családunk hosszú évekig mindig összejárt, barátok voltak, én idősebb vagyok a srácnál 6 évvel. Engem mindig a bátyjával akartak összehozni, a kisebbik fiúval viszont mindig jobban kijöttem, állandóan szerelmes volt belém már egész kicsi kora óta, de én akkor még úgy tekintettem rá, mintha az öcsém lenne. Utoljára a srác ballagásán találkoztunk, én rá egy évre végeztem az orvosival és kimentem külföldre. Ezután már a családunk sem tartotta a kapcsolatot, ő és a testvérei is kimentek külföldre, tehát megszűnt köztünk a kommunikáció, szétszéledtünk. Most 8 év után találkoztunk újra egy buszon..nagyon megörültünk egymásnak, ha nem szólít le, én meg sem ismertem volna. Borzasztó jóképű, 28 éves felnőtt férfi lett belőle, de az a kisfiús jelleme még mindig észlelhető. Szinte elolvadt, mikor beszéltünk, utána sokat találkoztunk és rengeteget beszélgettünk. A szüleim is nagyon örültek, hogy ismét felvettük a kapcsolatot. Azt mondja, hogy én mindig a nagy szerelme voltam és nagyon meglepődött, hogy nincs komoly kapcsolatom és gyerekem sem. Felvetette, hogy talán megpróbálhatnánk valamit, mert szerinte a sors akarta így, hogy találkozzunk. Valamiért már én sem érzem nálam sokkal fiatalabbnak, mert közben Ő is felnőtt. Régen kisöccsnek tekintettem, most már képes vagyok igazi férfiként kezelni, szerintetek így működhetne a dolog?
2012. jún. 12. 14:13
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon kedvesek vagytok!:)
2012. jún. 12. 19:30
 12/13 anonim ***** válasza:
Vágj bele, hajrá!
2012. jún. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
En es a most mar ferjem 20 evi kulonlet utan talalkoztunk ujraa Ujra lelobbant a szerelem es ezen a nyaron volt felnott fejjel az eskuvunk. Egymasnak rendelve mondtak a rokonok.
2012. aug. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!