Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondja ezt az apám?

Paris hilton kérdése:

Miért mondja ezt az apám?

Figyelt kérdés
Kaptam egy nagyon jó munkaajánlatot , holnapra van 2-re megbeszélve a személyes találkozó az irodában,csak én leszek ott,mert külön meg lett beszélve.De az apám most este már többször mondta,hogy semmi esélyem,tele lesz ott másokkal,akik jobbak nálam meghogy feleslegesen utazom fel ezért. Teljesen lerombolja az önbizalmamat.Miért mondja ezt,nem tudja hogy bánt vele? Persze,tudom hogy nem biztos hogy felvesznek,de attól még nem kell ilyet mondania.
2012. jún. 12. 22:46
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

az önbizalmadnak semmi köze ahhoz, hogy megkapod e az állást vagy sem, a paramétereid számítanak, és a papírral igazolható kvalitásod, illetve a lakóhelyed távolsága, nemritkán a kinézeted.


Ha elárulod miféle munkáról van szó, elmondom apádnak igaza volt - e.


Vannak munkák ahol komolyan úgy megy ahogy apád állította.


Osztályoznak mint a tojást, a selejtje mehet a levesbe a többi meg a tésztába...

2012. jún. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg tőle, hogy jobb lenne, ha nem is keresnél munkát?Ő akar eltartani? Mert ha van annyi pénze, szóljon.


Vagy ő ilyen mentalitású, hogy minek egyek, úgyis megéhezek?

2012. jún. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz vele,sőt mutasd meg neki azért is. Hozd ki magadból a maximumot. A környékünkön is volt olyan ember akinek azt mondták hogy egy senki lesz és semmire nem viszi majd és most nagyon gazdag ember lett belőle. Szóval ne foglalkozz senki véleményével.

Ezt a videót még ajánlom neked: http://www.youtube.com/watch?v=7n678HwsZJU&feature=related

De akár az egész filmet is érdemes megnézni.

2012. jún. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jó eséllyel fél, hogy elveszít ha másik városban vállalsz munkát. Sok sikert!
2012. jún. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mondjuk annyiból igaza van az első válaszolónak, hogy tényleg nem mindegy, hogy milyen állásra jelentkeztél, milyen végzettséggel?


Pl. ha mérnöknek egy kozmetikus végzettséggel, akkor apádnak van igaza, felesleges kör.


Viszont ha van esélyed, mert passzol a képességeidhez a munka, akkor őt nem értem.

2012. jún. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Apádnak mi a végzettsége/munkája?

Van egy olyan gyanúm, hogy itt lesz a kutya elásva.


Illetve neked milyen végzettséged van és milyen jellegű munkára jelentkeztél?

2012. jún. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az édesapád szerintem csak meg akar kímélni egy csúnya csalódástól. Tényleg nem életszerű, hogy csak Te leszel. Előtted is, utánad is mennek majd a jelentkezők.

Ne haragudj meg rá, inkább próbáld meg nem teljesen beleélni magad, és bízni benne, hogy apud a legjobbat akarja neked.

Amúgy ha elmondanád, hogy milyen végzettséggel, milyen munkára jelentkezel, és mennyire van messze tőletek, könnyebb lenne az állásfoglalás.

2012. jún. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én apám is így "bátorít", egyfajta negatív ösztönzés, van akinél bejön.
2012. jún. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

a, félt

b, így akar motiválni

c, tudatalattija vissza akar húzni

d, lát valamit, amit te nem

e, nem lát valamit, amit te igen

f, pesszimista, és a bukás érzelmi hatását akarja előre csökkenteni.


Sok oka lehet. a "miért így viselkedik az apám?" helyett, érdemes lenne a "hogy küszöböljem ki apám viselkedésének a negatív hatását?" Kérdést föltenned. Persze, apádat is megkérheted, hogy ne tegye, mert ez rossz hatással van rád, de ne bízz benne, hogy eleget tesz a kérésednek.

2012. jún. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!