Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondjak anyunak, hova megyek?

Mit mondjak anyunak, hova megyek?

Figyelt kérdés

Holnap reggel el kellene mennem vérvételre, mert van egy olyan problémám, amit nem szeretnék anyámmal megosztani (meg senkivel - nem tartozik senkire). Hétkor már jó lenne elindulni, de nem szoktam sehova menni olyan korán, így tuti meg fogja kérdezni, hogy hova megyek. Mit mondjak, hova megyek? Azt nem mondhatom, hogy csak rutin ellenőrzés lesz, mert azon múltkor voltam.

Egyébként szinte mindig elmondom neki, hogy mit csinálok, mi van velem stb, de ezt tényleg nem szeretném.

20/l


2012. jún. 13. 14:56
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
Elmész vásárolni mert megkívántál egy bizonyos ételt aminek az egyik hozzávalója nincs otthon.
2012. jún. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mondd azt, hogy vérvételre mész, ami a múltkori rutin vizsgálatnál kimaradt. Így nem is hazudsz nagyot.


De arra gondoltál már, hogy ha megjön a vérvétel eredménye, és számodra nem jól alakulnak a dolgok, akkor mit teszel?

2012. jún. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez komoly? Ennyire ne legyél már teszetosza, hogy ilyen csipcsup marhaságról kérdést kell kiírnod, mert egyetlen önálló gondolatod sincs.
2012. jún. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
fél 10 ig vesznek vért nem kell hajnalban menni. amúgy meg 20 évesen miért kellene beszámolnod? anyukám elmentem,dolgom van,sietek,csók
2012. jún. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 makikecske ***** válasza:
100%
Mondd azt, hogy elugrasz a pasidhoz egy gyors kufircra.
2012. jún. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#4 Nem mindenhol. Nálunk maximum 8-ig (vagy talán fél 9-ig?) lehet laborba menni.
2012. jún. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha mindenképpen hazudni akarsz, akkor mond azt, hogy egy barátnődet kíséred vérvételre, mert rosszul szokott lenni, és nem akar egyedül menni.

20/l

2012. jún. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én biztos a barátnőset mondanám!
2012. jún. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!