Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon ha aggódik értem, akkor...

Vajon ha aggódik értem, akkor az azt jelenti, hogy még mindig szeret és fontos vagyok neki?

Figyelt kérdés

Az exem néhány hete megszakított velem minden kapcsolatot. Nem váltunk el csúnyán, ő döntött úgy, hogy ki akar zárni az életéből, és én elfogadtam, mert mi mást tehetnék? Persze megzuhantam. A hétvégére elutaztam, és a mobilomat véletlenül otthon felejtettem. Anyukám persze aggódott, hogy 3 napig nem tudott elérni, ezért felhívta a barátaimat és az exemet is, hogy tudnak-e rólam valamit. Amikor hazaértem, volt vagy 30 nem fogadott hívásom, és az ex is keresett vagy 6szor. Őt nem hívtam vissza, és másnap reggel is telefonált. Akkor felvettem, de amint meghallotta a hangomat, konstatálta hogy életben vagyok, szó nélkül letette a kagylót. És tudom hogy hülye vagyok meg minden, de az, hogy többször is hívott, és másnap is, az jelentheti azt, hogy szeret, vagy ez normális reakció és nem kell beleképzelni semmit?


23L


2012. jún. 14. 00:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is aggódnék, ha eltűnne az exem és semmit nem tudna róla senki. Olyan exért, akit egyébként férfiként a hátam közepére sem kívánnék már. Csak pár hete szakítottatok, és azért, mert a kapcsolatnak vége, még aggódhat érted. Én idegenekért is aggódok ha úgy adódik.
2012. jún. 14. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

normális reakció és nem kell beleképzelni semmit

Minden ember így viselkedik ha egy barátról vagy exről van szó

2012. jún. 14. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én exem is ilyen. Bár már van új barátnője ettől függetlenül a mai napig ugrik ha baj van velem. Egyszerűen fontosak oltunk egymásnak egykor és ennyi.
2012. jún. 14. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Vagy anyukád iránti tiszteletből hívott fel...Ha megszakított veled minden kapcsolatot és amint felvetted a kagylót lecsaptad,akkor nemcsak szeretet de tisztelet sincs feléd...
2012. jún. 14. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
jav: lecsapta
2012. jún. 14. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Az élete része voltál, normális,hogy aggódik. de nem jelenti azt, hogy szeret
2012. jún. 14. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Úgy tűnik, be kell látnom, hogy ennek örökre vége. Eddig reménykedtem, mostantól jöhet az átmeneti depresszió. :( Sajnos nem tudom elképzelni nélküle az életem, főleg hogy a baráti társaságunk is közös javarészt. Tudtok tanácsolni valamit, amitől jobb lesz, figyelembe véve azt, hogy kb senkim sincs jelenleg, csak a családom, de ők messze tőlem?
2012. jún. 14. 00:46
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem lett új hobbim, a régiekkel is jobban foglalkoztam, meditáltam, sportoltam egy kicsit, sokat olvastam, írtam neki leveleket amiket nem küldtem el, ha ahhoz volt kedvem jól kisírtam magam, de néztem vicces filmeket is, ilyesmik.
2012. jún. 14. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Jaj kérdező ez nem szerelem csak kiprovokált figyelem

érzelmi zsarolás.

Tudatosan vagy tudat alatt tudtad ha eltűnsz mindenki aggódni fog érted az ex is keresni fog, mert a legrosszabra számít, uram bocsá mit amikor a tini lánykák be vesznek 1 fél doboz altatót és megjátsszák a haldoklást.

A világ on rengeteg a magányos ember keres valakit aki passzol hozzád.

2012. jún. 14. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ezt fiatal koromban mintha eljátszottam volna én is..:) Tudat alatt reménykedve hogy majd aggódik,de nem ért semmit.Mivel lecsapta a telefont,így nem sok remény van.Abban a helyzetben vagyok,amiben te,én se tudok mit kezdeni az egésszel.Mindennek oka van.Ha képes arra hogy elhagyjon,akkor nem úgy szeret ahogy kellene.Bár soha nem értettem hogy tud valaki lelépni ha pl.nincsenek nagy gondok,mert én nem ilyen vagyok.Ha nincs kivel beszélned,itt a neten is kiadhatod magadból,nekem ez is sokat segít.A gondolatokat el kell terelni valahogy,és túlélni egyik napot a másik után.Nem könnyű,főleg így ébredni,és elaludni,vele álmodni.Lesni a telefont,hogy keres-e.Nekem a depi keveredik a dühvel,ha 1-2rossz dolog eszembe jut vele kapcsolatban.Ez olyan mint a gyász szinte.Valahol nem sajnálom,mert tudom hogy nekem volt igazam,és ha valaki értetlen,nem fogja fel amit mondok,akkor menjen isten hírével.Át kell gondolni mit tanultál ebből az egészből,legközelebb már másképp fogod csinálni.Ő csak lehet egy lépcsőfok volt az életedben,ami elvezet ahhoz az emberhez,akivel minden stimmelni fog.Mikor ezt gondolom,kicsit jobban érzem magam:)
2012. jún. 14. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!