Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon ha aggódik értem, akkor...

Vajon ha aggódik értem, akkor az azt jelenti, hogy még mindig szeret és fontos vagyok neki?

Figyelt kérdés

Az exem néhány hete megszakított velem minden kapcsolatot. Nem váltunk el csúnyán, ő döntött úgy, hogy ki akar zárni az életéből, és én elfogadtam, mert mi mást tehetnék? Persze megzuhantam. A hétvégére elutaztam, és a mobilomat véletlenül otthon felejtettem. Anyukám persze aggódott, hogy 3 napig nem tudott elérni, ezért felhívta a barátaimat és az exemet is, hogy tudnak-e rólam valamit. Amikor hazaértem, volt vagy 30 nem fogadott hívásom, és az ex is keresett vagy 6szor. Őt nem hívtam vissza, és másnap reggel is telefonált. Akkor felvettem, de amint meghallotta a hangomat, konstatálta hogy életben vagyok, szó nélkül letette a kagylót. És tudom hogy hülye vagyok meg minden, de az, hogy többször is hívott, és másnap is, az jelentheti azt, hogy szeret, vagy ez normális reakció és nem kell beleképzelni semmit?


23L


2012. jún. 14. 00:27
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Nem, én nem reméltem, hogy aggódni fog. A mobilomat véletlenül felejtettem itthon, hátsó szándék nélkül. És álmomban sem gondoltam volna, hogy a családom az exemet is felhívja, ha nem tudnak elérni.

Ettől függetlenül persze belátom, hogy igazatok van, csak olyan jól esett kicsit áltatni magam azzal, hogy talán mégis szeret. :)

Köszönöm mindenkinek a válaszokat!

2012. jún. 14. 02:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!