Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás után vicces képeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után vicces képeket postol facebookeon, kommentelget, szervez ezt-azt. Ez azt jelenti, hogy egyáltalán nem viselte meg a szakítás, nem vagyok fontos neki?

Figyelt kérdés
Én egy hete ki sem mozdultam itthonról, csak sírok mindenen, enni sem bírok. Közös megegyezéssel szakítottunk. Vissza akarom szerezni, mert szeretem. Esélytelen? Tényleg nem érdekli ez az egész? Vagy csak így dolgozza fel? nem tudom mit tegyek, segítsetek!
2010. jún. 5. 11:50
 1/4 anonim ***** válasza:

most a tomboló korszakát éli!

békülj ki vele, és gyere össze vele minél előbb, amíg meg nem utál.

am azért csinálja ezt, mert így akar belőled kiánrándulni, de csak vergődik, mint hal a parton.

2010. jún. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt utálom a legjobban, ha valaki szakít, majd aztán sír, hogy miért tette. Gondoljuk át a tetteinket, annak következményeit, mert egyszer még elmegy (bár szerintem már akkor is fura, hisz valami megtört), hogy vége lett, de mégegyszer eljátszani ugyanazt már nevetséges, és nem is értem ezeket az embereket.
2010. jún. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A fiúk az ilyen dolgokat alap máshogy élik át. Lehet, hogy őt is bántja a dolog.. csak tudod, hogy milyenek a fiúk.. Nem mutatják ki, ha bántja őket valami. Azt meg te sem várhatod el tőle, hogy a szakítás után úgy viselkedjen mint egy lány :)
2010. jún. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne indulj ki ebből... Én olyan típus vagyok, ha valami fáj, nem rohanok rögtön kipostolni egy nyálas meg depressziós idézetet, stb... Szerintem ez nem igazán illik férfihoz. Azért a lelkivilágomat mégse fogom kitárni. Én is kb. csak szervezési célokból, meg poénvideók megosztása miatt használom a facet, nem állapotjelentőnek, hogy mikor bőgtem és mikor nem. Van, akiben több tartás van. Ettől függetlenül simán marhatja őt is úgy a dolog ,mint téged.
2011. márc. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!