Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy látom sikerült kivívnom...

Úgy látom sikerült kivívnom anyósom tiszteletét. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Tegnap voltunk nála, felvittem az aprónépet pihenni (orvoshoz mentem). Anyósom pedig tök normális volt.

Azelőtt úgy kezelt mint egy tízévest.

Bevallotta, hogy attól félt, hogy én egy amolyan teherbeesős-összeházasodós-eltartást követeló nő vagyok, de most bizonyítottam az ellenkezőjét: a férjem 3 hónapja nem talál állást, én viszont kaptam, tulajdonképpen én tartom el a férjem.

Elmondta, hogy nagyon félt attól, hogy ki fogom dobni a fiát, miután egyedül is megoldom a dolgokat (a ház amiben élünk, kizárólag az enyém).

Ja, és bocsánatot kért, mert látja milyen jó anyuka vagyok és várja a második unokát is, nagy szeretettel.

A koszos pelusba! Nem álom volt.

Azóta hatamas büszkeséget érzek!

Tudom, hogy ez istenigazából nem is kédés, de úgy érzem sikerült letennem valamit arra a bizonyos asztalra.


2012. jún. 14. 16:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg megbékélt igen. De nem értem anyósodat sem, miből gondolta, hogy te eltartás akarsz majd követelni a fiától, mikor van egy saját házad, ebből az következik, hogy pénzed is van, nem egy csóró fajta vagy. Minek lett volna szükséged fia pénzére? Látható, hogy kicsit eldurrant az agya, mint minden fiús anyukának :D

Légy is büszke magadra, meg a férjed családjára, amiért nem akarnak évekig szurkálódni, csak mert elraboltad a pici fiukat. A legtöbb anyukának főként ez okozza a szívfájdalmat, és nem a meny tényleges hibái.

2012. jún. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Van neki még három másik, szóval ezzel nincs gond :)

Fél éve kaptam ezt a házat, sokat kell rajta bütykölni. Tulajdonképpen előrehozott örökség.

2012. jún. 14. 16:42
 3/4 anonim ***** válasza:

Anyósod a tapasztalatai szerint ítélet meg téged is. Nagyon sok nő csak lehúzni akarja a férjét,és ha baj van,cserbenhagyja. Ezen a fórumon is olvastam már elég sok ilyen esetről.

Kívánom,hogy ez a jó viszony maradandó legyen és a férjed is találjon mielőbb munkát.

2012. jún. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Látod, jó irányba is fordulhatnak a dolgok. Jó hallani ilyen "sikertörténetet" nemcsak a sok kibékíthetetlen acsarkodást. Gratulálok hozzá!
2012. jún. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!