Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha a párom fia...

Mit csináljak ha a párom fia szerelmes belém?

Figyelt kérdés

A páromnak van egy 17 éves fia aki állandóan bókol nekem és egyik nap bevallotta, hogy szerelmes belém, azóta mindig olyan kínosan érzem magamat ha a közelében vagyok mert mindig kacsintgat nekem.

Szerintetek elmondjam ezt a páromnak?

A fiúval próbáltam már beszélni de nem igazán használt.


23/L


2012. jún. 14. 17:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
A helyedben óvatosan felhoznám a témát az apának. Nehogy a végén úgy járj, hogy bosszúból a gyerek bemószerol téged,mint "csábítót", ha "nem veszed a lapot".
2012. jún. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
52%
Kamu, de azért grat a fantáziádért. Egy 17 éves kamaszfiú nem fogja bevallani az apja nőjének, hogy belezúgott.
2012. jún. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
43%
Sztem is kamu, elég szar életed lehet.
2012. jún. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
70%
Így jár ha valaki vénemberrel kezd ki huszonévesen.
2012. jún. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
50%

tipikus hatalmas szappanoperás történetet feldolgozó kamukérdés..olyan régóta járok már fel erre az oldalra, hogy rögtön kiszúrom az ilyet. vársz 5 ezer választ, hogy szórakozz, mert amúgy 0 életed van.

amúgy egy 17 éves biztos, h nem fogj bevallani a "mostohaanyjának" hogy bejön neki. legalább írtad volna hitelesen.

2012. jún. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
35%

az apának semmiképp nem mondanám el, hogy ne bántsam meg, vagy ne sértsem meg az egóját, vagy ne okozzak köztük ellenérzéseket.

a fiút leoltanám, nem mosolyognék vissza és az ilyen a tiniknél, hamar el is múlik amúgy.

2012. jún. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
46%
amúgy lehet a fiú nem vallotta be,csak kérdező nem akarta, hogy ne higgyenek neki ezért oda tette.
2012. jún. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
82%

Ilyen helyzetben te lányként írod le magadat? Miért nem nőként? Egy középkorú ffi mellett horgonyoztál akinek van egy kamasz fia és még mindig lányként érzed magad?

Nem korrekt ez a kérdés!

2012. jún. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

*horgonyoztál le

8. voltam

2012. jún. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
66%

"Egy 17 éves kamaszfiú nem fogja bevallani az apja nőjének, hogy belezúgott."


Ismered az összes kamaszfiút a világon?

Szerinted a kamaszfiúk egy futószalagon készültek, és mindegyik ugyan olyan?

2012. jún. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!