Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is "szerelmes" a párja...

Más is "szerelmes" a párja hangjába?

Figyelt kérdés

Én egyszerűen imádom a hangját, mindig kérem, hogy beszéljen. Olyan jó erős férfias hangja van. Hát még ha énekel...

Nektek is tetszik a férjetek/barátotok hangja?


2012. ápr. 28. 11:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyanez van csak apámmal. Istenkirály hangja van :D
2012. ápr. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Igen szeretem a barátom hangját. :) Bár ő nem szokott énekelni. :D
2012. ápr. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
78%
Ha énekel, akkor inkább főbe lövöm magam. Tehetségünkből adódóan megkíméljük egymást a csodás énekhangunktól :)
2012. ápr. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

az előző pasimé nem tetszett, elég lágy volt. Nem tudom, biztos ez is benne volt a szakításunkba...:D

Szóval akit igazán szeretünk, annak a hangját is imádjuk?:D

Amúgy a mostani páromét nagyon kedvelem, nem túl bőbeszédű, de amikor megszólal... mmmmm a hanglejtését imádom :)

2012. ápr. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
El vagyok vele, semmi extra.
2012. ápr. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
62%
Én már azt is utálom, ha megszólal, nem hogy még hallgassam is! 57/N-60/F
2012. ápr. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszik,erotikusnak találom! :) Volt olyan akinek nem tetszett,ezek általában rövid kapcsolatok voltak,bár nem hinném hogy köze van a kettőnek egymáshoz:)
2012. ápr. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nekem semleges a barátom hangja. A kapcsolatunk elején amikor még nem volt erős a kötődés fel sem tudtam idézni magamban. Ma már fel tudom, de ilyen, hogy oda legyek érte sosem volt. El vagyok vele, nem irritál és kész. :D
2012. ápr. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
én az első telefonálásunkkor megállapítottam, h milyen kellemes a hangja. Most is nagyon szeretem, meg a hangsúlyozási módját is, na meg ha énekel...azt nagyon :)
2012. ápr. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik barátom (nem a párom csak barát), nagyon kellemes beszédhangja van és olyan jó hallgatni amikor beszél. :)

Volt hogy csak ezért felhívtam :D Viszont ha énekel, belehalok a nevetésbe :D Még felvételem is van róla, amit akkor szoktam hallgatni ha rossz kedvem van :D

2012. ápr. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!