Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám szerelmes belém segytség...

Anyám szerelmes belém segytség! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tudom fura cím,de olvastam sok helyen hogy az anyák sokszor még felnőtt korukban is szerelmesek tudnak lenni a férfi gyerekükbe.Sajnos úgy érzem nálunk is ez a helyzet!Nem tud anyaként viszonylni hozzám,vagy nem tudom ezt így leírni és megfogalmazni sajnos.Mit lehet tenni?Hogya mondjam el neki hogy én nem a pasija hanem a gyereke vagyok?Kérlek vegyétek komolyan ezt a kérdést mert nagyon megnyomorítja az életem hogy az anyámmal ilyen a kapcsolatom,nem tudok miatta egy normális kapcsolatot kialakítani.Voltak párkapcsolataim de az anyám viszonyulása a barátnőimhez tönkre tették mindig.
2012. máj. 5. 13:59
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
81%

A te hibád ha tönkre ment a kapcsolatod. Igaz vannak szülők akik mindent megtesznek, hogy ne vegyék el a fiúkat/lányukat, de erős kapcsolatnál nem ezen múlik.


Megoldás: függetlenedés.

2012. máj. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
88%
szerintem pontosan így magyarázd el neki. nem lehet, hogy egyedüli gyerek vagy amúgy? akkor az is lehet a háttérben, hogy nem akarja elengedni az egyetlen 'pici fiát.
2012. máj. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 Tóth Bulcsú ***** válasza:
100%

Ha nem vagyok túl indiszkrét milyen "jelei" vannak annak, hogy anyád nem fiaként, hanem férfiként szeret?

Kérdésedre válaszolva nem tehetsz mást, mint hogy elköltözöl onnan, mivel ha tényleg beléd szeretett, akkor azzal nem lehet mit kezdeni, az érzelmeket nem lehet csak úgy kikapcsolni. Keress albérletet, meg munkát is, ha eddig még nincs. Amúgy hány éves vagy?

2012. máj. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

ma 14:05


Nem nem egyedüli vagyok,van egy hugom de ő 3 éve külföldön van,apám pedig elhagyta egy nőért 4 éve.Én nekem meg nem volt olyan jól fizető melóm hogy lelépjek otthonról sajnos!

Amúgy 25 vagyok.A baj az volt elváltak pont akkor rugtak ki a munkahelyemről és utánna majdnem 1 évig nem találtam semmit,a válásuk is sz.arul esett plusz még ki is rúgtak és a hugom is akkor költözött ki külföldre,szóval akkor így hirtelen minden megváltozott körülöttem és sok behatás ért egyszerre.Elég sok idő kellett amíg feltudtam állni,ha akkor nem rúgnak ki akkor már leléptem volna,most meg nem keresek olyan jól hogy megtudjam tenni.

2012. máj. 5. 14:11
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Ugye azért erotikusan nem közeledik feléd az anyád? Láttam egyszer filmben ilyen beteg anya-fia kapcsolatot, ahol az anyuka lesmárolta a fiát... Mindenképp azt tanácsolom, hogy válj le az anyádról, mert nagyon nem egészséges ez így.
2012. máj. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

ma 14:12


Nem nem erotikussan nem,de simán meszkál elöttem melltartóba meg egy szál tangába,nem zavartatja magát...néha úgy kell becspnom az ajtót,már szóltam neki hogy nem vagyok rá vevő.Mondtam már azt is neki hogy keressen egy f.aszit magának,mert ha elmegyek akkor neki le áldoztak..

2012. máj. 5. 14:14
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem szerelmes beléd, csak az egyik gyereke már "elhagyta" úgymond, a férje szó szerint is elhagyta, és csak te maradtál neki.

az meg h fehérneműbe mászkálnak egymás előtt családtagok, valahol normális, van ahol nem..

2012. máj. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
kapaszkodik beléd. Sajnos nincsmás,mint drasztukusnak lennei. Megmondod, hogy amíg nem változik nem mesélsz neki semmit, nem hozod oda a barátaidat, nem mondod meg hová mész és meddig...
2012. máj. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a tied nem kirívó eset (sajnos). Kapaszkodik beléd. Te vagy neki a tökéletes férfi. Sok anya kisajátítja a saját fiát.

A megoldás, ha függetleníted magad. Elköltözöl, ritkábban mész hozzá látogatóba. (inkább telefonon hívogasd, mint állandóan mellette ülj.)

A barátnőt nem kell rögtön bemutatni neki. Ráér az. És akkor sem kell állandóan összecincálni a családot.


Én benne voltam, anyósom a vetélytársat látta bennem. Végül sikerült is a fiára hatni, el is marta mellőlem. Mikor szakítottunk, és megláttam azt a kielégült fejét...legszívesebben leköptem volna. Ne hagyd magad! Ez csak neki jó, senki másnak. Az életedet is képes tönkre tenni, csakhogy ő boldog lehessen. Ez ám az anyai szeretet...


24/n

2012. máj. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
49%
ezen jót nevettem ! hányszor mászkálunk meztelenül otthon egymás előtt..nyilván nem azért, hogy mutogassuk vagy felizgassunk egymást, 25 évesen ezt te is felfoghatnád! Ha még nem taperolt le és nem közeledett feléd szexuálisan, akkor aggodalomra semmi ok. Kicsit nézz magadba, csak a te hibád ha tönkremegy egy kapcsolatod, és nem édesanyádé. Lüke Aladár !
2012. máj. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!