Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy reagálnátok a következ...

Ti hogy reagálnátok a következőre?

Figyelt kérdés
A férjem múltkor bejelentette, hogy elmegy 2 napra dolgozni (mondván milyen jó pénz van benne) úgy hogy nem alszik itthon. Nem nagyon örültem neki, ugyanis nem tudtam kikkel megy, nem ismerem a munkatársait (régen dolgozott velük mielőtt mi összejöttünk volna). Elment de nem tudta megmondani mennyiért is vállalta el a melót, hiába kérdeztem. Mikor megérkezett felhívott és aznap még kétszer hívott egészen du. 4-ig. Akkor mondta végeztek és mennek enni utána megy aludni. Vártam mikor hív,de meguntam és 9-kor rácsörögtem. Furán vette fel a telefont úgy szólt bele Haló (máskor kedvesen becézve beszél), és azt mondta nem ér rá mert vacsoráznak. Letette majd 5 perc után visszahívott (kiment az "étteremből") de alig értettem mit mond mert be volt rúgva és az öngyújtóját csattogtatta végig. Hozzáteszem a férjem nem mérsékelt ivó, amikor elkezdi képes napokig inni úgy hogy talajrészeg!Tavaly ezért elhagytam de megígérte többet nem iszik, ezt be is tartotta idáig. Szóval megharagudtam a beszélgetés alatt, mert amikor számon kértem miért ivott azt mondta erre nem ér rá várják a többiek. Másnap reggel felhívott én meg lebasztam. Besértődött és egész nap nem vette fel, nem tudtam mikor ér haza egyáltalán él-e még. Este nagy kegyesen felvette és azt mondta kivan a fasza azzal, hogy én megmondom neki mit csinálhat. Hogy ő igenis el fog menni ezentúl is ilyenekre és hogy nem a pénzért csinálta, hanem mert jó a társaság. Hozzáteszem olyan a munkaköre,hogy tele van ledér nőkkel akik folyton nézik kire lehet rácsimpaszkodni. Este hazajött és kiderült, hogy kocsmáztak és mindenki ment, és voltak női munkatársak is. Láttam a fotókat ás hát jól berúgtak mindannyian. Teljesen kiakadtam rá és veszekedtem mert szerintem ez nem fér bele egy komoly kapcsolatba ráadásul úgy hogy gyereket tervezünk. Átvertnek és kihasználtak érzem magam. Azt hazudta a pénzért megy közben meg az első alkalommal kocsmázott meg ki tudja még mit.Azt se tudom mennyit keresett. Amikor számon kértem itthon akkor azt mondta hülye vagyok és hogy ő tudja mit csinált és nem tartozik magyarázattal.

2012. jún. 15. 09:33
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
88%

ha nála laksz, akkor csomagolsz, és szevasz.

Ha ő lakik nálad, akkor csomagolsz, és elköszönsz tőle, majd becsukod az ajtót


Ha nem lakik nálad, akkor dobd ki a cuccait, és kész. \o/ Ámen. Miért kell egy hülyével szenvedni?

2012. jún. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
61%

Nem volt fair a férjed részéről, hogy nem mondta meg az igazat. De elgondolkodnék, hogy milyen lehet velem élni, ha egy kis kiruccanást nem mer bevallani,és inkább hazudik.


Azért nem jó ám egy olyan kapcsolatban élni, ahol az ember úgy érzi meg van kötve a keze, nem csinálhat néha olyan dolgot amit szeretne. A férjed csak ki akart kapcsolódni. Inni,mulatni akart egyet. Hazudott. A kapcsolat nem csak arról szól,hogy tudom a másikat teljesen magamhoz láncolni. Néha egy jó kapcsolatban nem árt ha engedünk egymásnak egy kis szabadságot.

2012. jún. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
62%

Én otthagynám:


Lehülyéz, azaz nem tisztel

Hazudik, azaz nem tisztel

Iszik, azaz nem lesz könnyű életed mellette

Nem adja haza a pénzt, nyilván nem mindig köteles, de ezt meg kéne beszélnetek. Semmibe vesz.

2012. jún. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Kedves második. Igazad van, én nem is vagyok ellene a haverságnak de akkor lenne neki igaza, ha engem is hívna vagy bemutatna a barátainak és én nem engedném. Viszont soha nem találkoztam egyikükkel sem. A piálásról meg annyit, hogy olyan gyógyszer szed, amire nem lehetne inni és ha elkezdi képes az összes lóvét elszórni vagy elveszíteni értékes dolgokat.
2012. jún. 15. 09:47
 5/33 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem 3 lehtőség van mint mindig!

1: Megszoksz

2:Megszöksz

3:Tökére lépsz és megfenyegeted hogy ha nem hagya abba a piát akkor lelépsza gyerekkel eggyüt!

Egyébként tipikus. Pia hatására a többiek telebeszélték a fejét valószinü hogy "mivan az asszony hordja a nadrágot?" meg ilyenek és ezáltal sértve érezte a férfiui hiuságát! Én javaslom ülj le beszélj vele mikor józan hogy amikor el megy ilyen 2,3 napos munkákra kb mennyi pénzre számithattok és hogy azt rakja le ha már megbszéltétek. A másik meg tárgyaljátok le hogy ha el is megy "dolgozni" akkor ne vigye haza a munkáját azaz ha lehet otthon ne igyon! A továbbiakban meg hogy mit csinált szerintem ne firtasd mert csak idegesiteni fogja öt is meg téged is és vállás lessz a vége amit szerintem mind a hárman vagy négyen (kérdés hány gyerek van)bánni fogtok!

2012. jún. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképpen ne vállalj gyereket ebbe a házasságba! Ha a férjed iszik,akkor ne maradj vele. Más dolog,hogy egyszer-egyszer elmegy a haverokkal,ezt meg is mondja neked,de az már gáz,ha hazudik is.
2012. jún. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
84%

Elég baj hogy hazudnia kellett neked mert különben balhé lett volna abból, hogy munka után bulizik a munkatársaival. Megcsalt korábban? Ha nem, miért nem bízol benne? Persze ne érjen haza minden este részegen, de azért néha belefér.


Én megbeszélném vele hogy miért hazudott és hogy legközelebb mondja meg nyugodtan, ha menni akar valahová, nem lesz belőle balhé.

Vagy te nem jársz el soha sehová?


Ennek ellenére nem kellett volna hazudnia, ezt valahogy tudatosítani kell benne. Számomra ez a probléma , nem az hogy bulizott.

2012. jún. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Arról nem beszélve, múltkor is mesélte, amikor szintén melón volt de az csak hajnalig tartott, hogy egy csaj keringett körülötte, odament hozzá és bepróbálkozott, a férjem mutatta a gyűrűt erre a csaj: az nem jelent semmit. Ilyen helyeken van. Hogy ne legyek ez ellen?
2012. jún. 15. 09:52
 9/33 anonim ***** válasza:
77%

Első reakció: fognám a cuccait és kiraknám.

A férjed nem tisztel és hazudik neked. Szerintem elég ok arra, hogy kirakd a szűrét.

Egyébként teljesen normális, ha egy kapcsolatban mind a nő, mind a férfi a barátaival is kikapcsolódik. Szerintem még az is belefér, hogy iszogatnak egy kicsit. Csak az nem mindegy, hogy hazugság árán történik ez és hogy milyen annak a kikapcsolódásnak a mértéke. Például régen sokat ivott a férjed, amit megbeszéltetek, erre most újra matt részegre leitta magát, ráadásul nem egy estéről volt szó, hanem az éjszakát is valahol máshol töltötte és nem pénzért ment dolgozni, hanem kikapcsolódni.

Ha nem azért kellett hazudnia, mert te ellenezted azt, hogy kikapcsolódjon a barátaival, akkor jogosan érzed, hogy semmi keresnivalótok egymás mellett. Ha viszont te ellenezted, ő meg ezért hazudott, szerintem akkor is el kéne gondolkozni, hogy hogyan tovább.

Amúgy abból, hogy nők is voltak ott és ez is zavar téged, ott pedig némi féltékenységet, akár bizalmatlanságot is vélek felfedezni. Na így sincs sok értelme.

Szerintem ha hazaér, beszéljétek meg, de ha továbbra is így áll a dolgokhoz, akkor te is tudod a választ.

2012. jún. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó. Azt nem tudom megcsalt-e de tavaly lebukott hogy nagyon nagyon kedves sms-ket írogat egy csaj munkatársának, és találkoztak munka után.
2012. jún. 15. 09:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!