Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők ti hogy reagálnátok erre?

Szülők ti hogy reagálnátok erre?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok. 2 hónapja ért véget egy 2 éves kapcsolatom, és mostanában megismerkedtem egy kicsit idősebb sráccal (26) és hétvégén találkoznánk amikor nem dolgozok. és lehet ott is aludnák és csak másnap d.előtt jönnék haza. jó kapcsolatom van anyummal, de nem tudom ezt h reagálná le :D én nagyon szeretnék találkozni vele és valószínűleg fogok is. jó lenne elmondani anyunak, de ha esetleg olyan lenne a véleménye nem szeretnék összeveszni vele. lehet inkább azt kellene mondanom neki, hogy egy barátnőmnél alszom? de hazudni meg nem szeretnék nagyon :s mit csináljak??
2012. jún. 13. 13:51
 1/8 anonim válasza:

Anyukád biztos megkérdezi akkor hogy:

Mennyi ideje ismered?

Megbízol benne?

Nem korai még?

Fog.gátlás?

Ha ezekre olyan válaszokat adsz amit ő is elfogadhatónak tart(de csak őszintén) szerintem meg fogja engedni,bár nem ismerem az anyukádat,de nekem biztos megengedné.

Persze,voltam én is úgy mint Te,én viszont azt mondtam hogy a b.nőmnél alszom,mert anyuék akkor váltak, a srác meg minden volt csak komoly nem,és csak 16 voltam.

2012. jún. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Igaz, hogy szülő vagyok már, de még kicsi a gyermekem. Most nem is szülő fejjel válaszolok, inkább csak "barátnő" szinten. Miért akarsz rögtön az első találkozáskor ott is aludni? Nem hiszem, hogy ez jó ötlet. A fiú jóval idősebb nálad, de nem is ez az igazi gond. Ha Ő erőlteti a dolgot, lehet, hogy csak "arra" kellesz. Ha viszont csak Te szeretnéd nagyon, akkor esetleg rossz véleménnyel lesz rólad. Olyan lánynak tart majd, akit rögtön meg lehet kapni. Nem vagyok egy fap..na, de ilyet sosem tettem. A randizásnak is megvan a varázsa. Nem kell semmit elkapkodni.
2012. jún. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Gondolom nem vagy már szűz és a fogamzásgátlásról is tudsz dolgokat.Nem is az a legnagyobb gond hogy kihasznál,hogy csak arra kellesz.Hanem:tudod e hogyan fogadná a visszautasítást?nem lenne e agresszív?kikkel lakik együtt lehet hogy ő nem egy lánykereskedő erőszakoskodó alak de akikkel lakik azok sem azok.Én nem akarlak ijesztgetni de inkább ismerd meg előtte mielőtt ott aludnál nála.Szörnyű dolgokat lehet hallani mostanában.
2012. jún. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
azt akartam írni hogy akikkel lakik tudod e hogy ők sem azok.
2012. jún. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

én sem aludtam ott soha az elején. inkább magamhoz hívnám a fiút, randiznék vele, elmennék vele inkább bulizni, moziba vagy vhova,de ne add magad túl könnyen, mert 26 éves, könnyen tovább fog lépni.

anyudnak mond el, esetleg szépíts rajta és mondjátok azt, hogy 23-24 éves. vagy menjen érted és mutasd be anyukádnak.

2012. jún. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%

szerintem is kéretned kéne magad, mert így ribancnak fog tartani

és másra nem fogsz kelleni

jobb ha kiderül ez az elején

dehát aki szerelmes annak beszélhet az ember :D

2012. jún. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

szülőként hogyan reagálnék?

lerágnám a körmömet... elengednélek, de megkérném,h mutasd be és szeretném, hogyha már együtt akartok aludni,akkor nálunk aludjatok együtt. kifaggatnám mit csinál a pasi és miért pont egy 18 évessel ismerkedett meg (tanul, dolgozik, mit dolgozik, hol lakik, anyja/apja, macskája... :D)

amúgy az én férjem is 26 volt, mikor megismerkedtünk, én 20 voltam és a szüleim pont így reagáltak. Így egyfolytában nálunk voltunk, mindig hazakísért és jóba is lett a szüleimmel. *

2012. jún. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az a legnagyobb kérdés, hogy milyen szerepet szánsz a srácnak. Mert ha megmaradnátok csupán szexpartnernek egymással, akkor hajrá. De anyukádnak mindenképp mondd meg, hogy hol vagy, ha netalántán baj van, el tudjon valamilyen irányba indulni!
2012. jún. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!