Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kapcsolatban élő lányoktól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatban élő lányoktól szeretnék kérdezni! Hogyan reagálnátok a következőre?

Figyelt kérdés

19 éves fiú vagyok. Jelenleg egyedülálló, most kezdem meg Debrecenben főiskolai tanulmányaimat, viszont van még gimnáziumból egy gyönyörű lány akit egyszerűen nem tudok elfeledni, nagyon vonzódtam és vonzódom Hozzá. Amennyire tudom én sem vagyok/voltam számára közömbös. Mindig beszélgettünk gimiben mindig kedves voltam vele, ha rossz kedvem is volt, megdicsértem. (Hallottam egyszer azt vissza, hogy nem tudja, hogy ezt hogy kezelje, mert olyan kedves vagyok, és nem érti, hogy most én akarok-e Tőle valamit.)

Ő viszont immáron 2 éve párkapcsolatban él, és ő is fősulira jár viszont ő Budapestre (a barátja is oda, viszont egyelőre nem albérletben hanem külön, koliban, félévtől tervezik az összeköltözést). Amióta elballagtunk nem találkoztunk, és szerintem ő már rég elfeledett engem, viszont én képtelen vagyok elfelejteni őt, minden nap eszembe jut. Rosszkedvem van hogy azáltal hogy más városban fogunk tanulni végleg elfeled, és sosem lehetek a közelében.

Eléggé élénk vagyok, félek lepattintana, de nem ülhetek ölbe tett kézzel, mi lenne ha írnék neki facebook-on, hogy:

"nagyon tetszenek a képeid, és hiányzol stb., nem találkozhatnánk, jó lenne beszélgetni!"

Természetesen ha barátja mellett kitart nem furakodom közéjük, maximum ha szakítanak akkor szeretnék komolyabbat.

De a kérdésem lényege, hogy Lányok, ti akik kapcsolatban éltek, mit szólnátok ehhez? Elküldenétek a francba a srácot aki ezt írná nektek, vagy nem? Esetleg találkoznátok is az adott sráccal? És ha a fiú bevallaná az érzéseit, mit reagálnátok rá?


2010. szept. 9. 11:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én biztos nem találkoznék és az is biztos,h. elküldeném a francba...
2010. szept. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
oké, köszi. Rendben, akkor nem írok neki :) viszont nehéz lesz, az tuti, elfeledni
2010. szept. 9. 12:03
 3/15 anonim ***** válasza:
Kezdd azzal, hogy a névmásokat és a határozókat nem nagybetűvel kezded, mert így csak lányok és homokosok írnak.
2010. szept. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én nem azt mondtam,h. ne írj neki!:) Attól még írhatsz!:) Nem biztos,h. ő így reagálna!Csak volt már szerencsém olyan illetőhöz,aki írt nekem vagy háromszor.Az elsőre nem reagáltam,a másodiknál mondtam neki,h. többet ne írjon.A harmadiknál,pedig nagyon felhúzott és nem igazán válogattam meg a szavaimat...Azóta békén hagy!:)De ha tényleg 2 éve vannak együtt az azért nem olyan kis idő és biztos,h. szeretik is egymást.
2010. szept. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
persze, tudom én, tisztában vagyok ezzel, és le is írtam, hogy nem állnék kettőjük közé, csak annyi érdekel, hogy mit reagálnának a lányok erre ha kapcsolatban vannak. Természetesen nem nyomulnék rá, amíg van barátja :)
2010. szept. 9. 12:25
 6/15 A kérdező kommentje:

"Kezdd azzal, hogy a névmásokat és a határozókat nem nagybetűvel kezded, mert így csak lányok és homokosok írnak."


A válasz írója 74%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:09.


lányok írhatnak elvégre tőlük akarok kérdezni :) Az meg, hogy a határozókat nagy betűvel írtam, nem véletlen, hiszen tudtommal, Budapest és Debrecent tudtommal nagy kezdőbetűvel írják :)

2010. szept. 9. 12:29
 7/15 anonim ***** válasza:
Megírhatod neki, amiket gondolsz és érzel. Én a helyében kedvesen, de elutasítanálak.
2010. szept. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm :)


Szívesen meghallgatom még más lányok véleményét is!

2010. szept. 9. 12:42
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Budapest és Debrecen határozószó???? Atyaisten... Akkor a hozzá meg a neki biztos főnév---->földrajzi név:)

Na, én úgy vagyok vele, hogy valamilyen szinten megcsalásnak számítana, ha a csaj talizna veled. Hiszen te elmondanád neki, hogy azzal a szándékkal közeledsz hozzá, hogy közel kerüljetek egymáshoz, és ha erre ő rábólintana, véleményem szerint nem lenne tisztességes. Ha nagyon szereted, biztos várni fogsz rá, ki tudja, meddig lesz még meg neki az a hapsi. De ne dúlj szét egy kapcsolatot! Lehet hogy nagyon boldogok együtt, az meg iszonyatos érzés tud lenni, mikor megcsalják az embert...

19/l

2010. szept. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én tuti nem foglalkoznék veled!

Majd ha elkezdődik az iskola, úgyis lesz ott annyi lány, hogy majd csak győzz válogatni!

23/L

2010. szept. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!