Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, fiúk! Ti hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, fiúk! Ti hogyan reagálnátok a következőre?

Figyelt kérdés
Mit szólnátok hozzá ha kiderülne a barátnőtökről hogy nem csak a lába szőrös hanem a combja, feneke, hasa is. Én speciel ilyen helyzetben vagyok (ilyen nő vagyok) de megteszek mindent a szőrmentesség érdekében. Ha elmondom neki tartok tőle hogy elhagy emiatt. Ezért érdekel a többség véleménye.
2011. nov. 27. 18:17
 1/7 Ezio Auditore d. F. ***** válasza:
Én azt mondanám: "Gyantáztasd le, oszt' jóvan'"
2011. nov. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Én dobnám, nem akarok egy pasival járni, nekem nő kell.Márpedig egy nőnek nem szőrös a combja, feneke hasa.Ez kb olyan mintha én magassarkúban meg műkörmökben járnék és azt kérdezném tőled, tudsz e férfiként nézni így rám...uyge hogy nem...ugyan ez a te eseted is csak fordítva.
2011. nov. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A gyantáztatáshoz is várni kell 2-3 hetet..addig sajnos kinő a szőr olyanra hogy zavar. Ezért borotválom amikor már kezd nőni.

2. válaszoló : ez nem ugyanaz..ugyanis én nem tehetek erről míg ha te magassarkúban jársz igenis saját döntésed.

2011. nov. 27. 18:24
 4/7 anonim ***** válasza:

Figyelj, ha valaki szeret, az így is szeret. Amúgy borotva sokszor oda, ahol nagyon zavar, epilátor ritkábban oda, ahol annyira nem.


Vagy ha van pénzed, akkor próbáld sorra a szőrtelenítő lehetőségeket. Hátha segítenek. Ha nem zavar annyira, akkor keress olyan pasit, akinek ez bejön. Biztos vannak. Engem sem szokott érdekelni. :D

2011. nov. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Öööö... nemazért... de mindenki szőrös. Még a nők is. Ki kevésbé, ki jobban, de ez egy teljesen természetes dolog. De éljen, van rá megoldás, le lehet szedni sok módon, és akkor minden szuper, no problemo. Miféle retardált baromállat lehet az, aki emiatt elhagyja a nőt? Nem is férfi...
2011. nov. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha szeretek vkit, akkor nem a szőrösségét v csupaszságát szeretem. ha szőrös, hát szőrös. Engem nem zavarna, mert igazából az a természetes, csak kinek jobban, kinek kevésbé. Pont ezért nem vagyunk egyformák. A teljes csupaszság pl. azért nem tetszik nekem 1 lányon, mert az egyformává teszi őket, eltünnek a testi különbségek (ha a mell nagyságot nem nézzük). aki ezzel nem tud megbarátkozni, az nem is szeret igazán.
2011. nov. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem kár ilyen csőlátóan nyilatkozni. A szeretet, szerelem, ragaszkodás, tisztelet, és a többi az egy dolog, de vannak dolgok, amik nagyon is zavarhatják az embert. Engem speciel nagyon zavarna. De persze nem azonnali szakítással reagálnék, hanem megbeszélném a dolgot.

Kedves kérdező, ma már nagyon hatékony, valóban véglegesen szőrtelenítő kezelések vannak, amik ugyan nem kifejezetten olcsók, de szerintem érdemes lenne beruháznod rá, a kapcsolataid és az önmagaddal való kibékülés érdekében!

2011. dec. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!