Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg minden lány hasonlít...

Tényleg minden lány hasonlít az anyjára?

Figyelt kérdés

A barátnőim hasonlítanak az anyjukra (gondolok itt a természetükre)

gondolom valamilyen szinten mindenki átvesz ezt-azt a szüleitől... de én nem akarok olyan lenni mint anyu.

Pl. ő nem engedi hogy feljöjjenek hozzám napközben a barátiam mert jaj, egy porszem van az előszobában, biztos azt fogják lesni.

állandóan takarít, ezzel szemben én elvagyok úgyis, ha nincs minden héten felporszívózva, letörölgetve minden, ha kicsit rendetlenebbül állnak a ruhák a szekrényben

a másik hogy ő mindenen idegeskedik én meg úgy vagyok vele hogy amit éppen nem tudok megoldani, arra biztos ráérek később, vagy addig segít más.

ő pl. nem szeret főzni, én imádok, meg kísérletezni is új kajákkal


2012. jún. 15. 15:08
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Azért van, ami ragad (és ez néha jó, néha rossz). Rám "ragadt" egy csomó jó tulajdonság, de sajnos az aggódás is. Hiába láttam már kicsi koromtól a napnál is világosabban, hogy teljesen alaptalan ennyire aggódni, mégis aggódós lettem.


Amúgy nekem anyukám azt mondta, hogy ez (mármint hogy a szülők tulajdonságai kijönnek a gyereken) az életkor előrehaladtával rosszabbodik, tehát egyre jobban kijönnek. Ennek kezdődő jeleit a szüleimen is látom már (még nincsenek 50 évesek). Úgyhogy én is jól megnéztem a leendő férjem szüleit. Persze van, ami nem tetszik bennük, de együtt tudnék élni a férjemmel akkor is, ha idővel olyanná válik, mint az apja. Talán még akkor is, ha olyanná, mint az anyja, de ezt kevésbé látom valószínűnek.

2013. febr. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!