Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hasonlít a két lány egymásra?...

Hasonlít a két lány egymásra? AZ egyik a vámpírnaplókból jól ismert Caroline (Candice Accola) a másik Hayden Panettiere?

Figyelt kérdés

[link]


caroline


[link]


hayden


2012. febr. 4. 13:24
 1/7 anonim válasza:
Hát így képen kicsit a mosolyuk miatt, meg a szemükformája. De a sorozat alapján nekem nem jutott volna eszembe, hogy hasonlítanak. Caroline a sorozatban csontos, vékony. Hayden meg alacsony, tömzsibb, a bőre is barnább.
2012. febr. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Candice sem csontos, de Hayden kicsit testesebb (ami totál szexi am) és az arca is kerekebb :) de egyébként hasonlítanak egy picit
2012. febr. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
persze nem is testre gondoltam hanem úgy az arcukra szerintem hasonlítanak kisit..
2012. febr. 4. 13:55
 4/7 anonim ***** válasza:
ezen a két képen nagyon hasonlítanak... amugy csak caroline-t "ismerem" a másikról nem tudok semmit, nem hallottam még róla...
2012. febr. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anettka53 válasza:
csak pici hasonlít de am jó
2012. ápr. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
szerintem nagyon hasonlítanak egymásra
2012. jún. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg kicsit sem.
2013. júl. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!