Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a megoldás? Zavar az éterben.

Mi a megoldás? Zavar az éterben.

Figyelt kérdés

A férjemnek rossz szokása, hogy gyakran motyog. Ráadásul a telefont is hülyén tartja, a mikrofont gyakran 90 fokkal elfordítja a szájától, így a vonal túlvégén olyan, mintha két méterre állna a készüléktől.


Ha jelzem, hogy nem értem, hogy mit mond, akkor ideges lesz, hogy dehogynem lehet érteni (igen, ő érti saját magát..). Ha nem szólok, akkor meg miért nem csináltam meg, amit kért (mert fizikailag nem hallani..). Vagy visszakérdez és ugye fogalmam sincs miről beszélt előtte.

Ezen rendre összevitatkozunk. A beszédre nem tud odafigyelni - már számtalanszor kértem, hogy kicsit figyeljen az artikulációra, illetve a telefon hülye pózban tartása is eléggé rögzült szokása.


Megoldás?


2012. jún. 15. 18:05
 1/3 anonim válasza:
52%

Mindeninek vannak rossz szokásai...neked is.

Egyébként önbizalomhiányos a férjed. Zavarban érzi magát ha telefonál nem tehet róla sokan vannak így.

2012. jún. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy zavarja a telefon, mert olyan munkája van, hogy egész nap kénytelen a telefonon lógni. Viszont mások is jelezték már neki, hogy nem érteni, amit mond.
2012. jún. 15. 18:32
 3/3 anonim ***** válasza:
70%

pedig szerintem valamilyen szinten frusztrálja a telefonálás akkor is

tesóm éppen ilyen. nem lehet neki mondani mert akkor megsértődik

viszont mikor megbeszélte valakivel hogy nemtommelyik téren találkozzanak és a motyogása miatt az illető egy másikra ment mert mást értett, jól pofára esett

lehet hogy ez kell a te férjednek is, valami hasonló hiba

mostantól a tesóm legalább a fontos neveket kicsit érthetőbben mondja :)

egyébként baromira idegesítő tud lenni

én a másik véglet vagyok, túl hangosan beszélek, de az még mindig jobb, max. eltartja az ember egy kicsit a telefont

én tudom hogy baromira nehéz ezt kontrollálni mert hiába figyelek, zaklatott vagyok ha telefonálni kell, és fél mondat után újra visszaváltok hangosba

2012. jún. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!