Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ott tartok hogy nem érdekel a...

Ott tartok hogy nem érdekel a munka és semmi sem, hogy lesz e családom. Van megoldás?

Figyelt kérdés

folyamatosan szorongok ebből kifele nem látszik semmi, csak pl nem volt erőm dolgozni menni. Nem érdekel és semmi sem .Pedig tudom h jó hogy legalább ez van ,de nem tudok belőle megélni. Még mindig család támogat ,és 28 éves vagyok, igy lakásom vagy valami saját dolgom se lesz. el se tudom képzelni. Fáj a fejem ha megterhelős dolog történik olyan szintű frusztrációm van h csak bőgök megállás nélkül. leírhatatlan ez.


hogy legyek erős ? de tényleg ? ha elutasítanak egyszernem tudok neki futni ..vagy ha mégis és utána sikerül az már nem tölt el örmmel az se érdekel. az ilyenkis rész dolgoknak nem tudok örülni, mert FOLYAMATOS létbizonytalanságban élek..


jártam pszichológushoz,semmit nem használt. olyan szánalmas lenne ha benégyszerezve tudnék csak valami boldogtalan de legalább stabil életet kezdeni. Sehol nem tartok a kotrásaimhoz képest. és nincs pozitív jövőképem.

nincs diplomám ,nyelvtudásom, össz egy szakmám van. DE semmi sem érdekel szívből ..nem tudom mi legyen .. így élni se érdemes ..


2012. máj. 29. 15:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Én már ezen még középiskolás koromban átestem, hogy lekakáltam mindent, semmi nem érdekelt.De aztán lett egy olyan társam aki felhúzott a mélyből" és elkezdett érdekelni az élet.Én sosem vágytam családi segítségre, anyagilag, ezt próbáltam magamnak megteremteni, és úgy voltam vagyok hogy én bármikor szívesen segítek, veszek ezt azt ami kell. Próbáld a jó oldalát nézni az életnek, járj el a barátaiddal szórakozni, vagy csak örülj annak ha süt a nap és nem esik az eső.

Senkit nem a diploma alapján ítélnek meg. Nekem van érettségim, mellette 2 szakmám,mind2ben dolgozok. Most el vagyok picit kenődve mert a kresz nem sikerült elsőre, de nem adom fel.....

2012. máj. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

El fog múlni. Nekem is volt ilyen időszakom, illetve még van is, de előbb-utóbb meglesz a kiút.

Találj valamit, ami leköt, pontosabban leterhel.

Az autodidakta nyelvtanulás például baromira le köthet valakit.

Egyébként sokban hasonlítunk a leírtak alapján.

2012. máj. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
25/N azt nem írtam
2012. máj. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az életben folyamatosan küzdeni kell, nem az számít hányszor esel a padlóra, hanem hogy hányszor tudsz onnan felállni. Keress valamit amivel ösztönözni tudod magad.
2012. máj. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!