Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jobban szereti...

Szerintetek jobban szereti apám a barátnőjének a fiait, mint engem?

Figyelt kérdés

Mennek horvát országba,apám,a barátnője,és a három fia. öten mennek.Én azért nem megyek,mert hogy állítólag nem férek el a kocsiba,de ha nekem lenne egy gyerekem,és ilyen dilemmában lennék,akkor inkább én se mennék el,ha a gyerekem sem jöhet.

Ti mit csinálnátok???



2012. jún. 15. 23:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ez normális, az én apámnak is van másik családja, volt már olyan hogy mentem velük, de általában csak ők hárman mennek nyaralni.
2012. jún. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mind a három gyerek volt már Horvátországba,de egyiket sem akarja itthon hagyni apám barátnője!!! sose fogok eljutni a Földközi tengerhez!!!! :( :'( :'( :(
2012. jún. 15. 23:30
 3/11 A kérdező kommentje:
végülis jóba vagyunk apámmal, nincs semmi különös,minden hét végén náluk vagyok,csak ez azért még is szar érzés!!! :(
2012. jún. 15. 23:32
 4/11 A kérdező kommentje:
nincs olyan érzésed,mint hogyha nem szeretne téged?
2012. jún. 15. 23:33
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
Nem feltétlen jelenti azt hogy jobban szereti őket,én szerintem arról van szó hogy a barátnőjét nem akarja megsérteni azzal hogy téged akarna elvinni az egyik fia helyett
2012. jún. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
62%

Nem szereti jobban őket, csak a barátnőjének akar biztos kedveskedni. Anyám is ilyen: az élettársa gyerekeinek soha sem kellett semmit csinálni, engem bezzeg minden szombaton dolgoztattak a tanyán.

Azért megemlíthetnéd apádnak, hogy ez neked nagyon rosszul esik.

2012. jún. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%
Ne haragudj, de ha a barátnőjével megy nyaralni jó hogy viszik, mind három gyereket. Most komolyan, hogy gondolod, egy gyereket hagyjanak itthon a testvérek közül, hogy neked legyen hely? Vagy hagyják mindet otthon és téged vigyenek? Szarügy, hogy három van és nem férsz be a kocsiba, de így van, és elég érdekes lenne ha a három testvérből egyet kitennének, hogy te elférj..
2012. jún. 16. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon gyerek vagy még...

Ők ketten együtt élnek, közösen fizetik a nyaralást.


Apád barátnője teljesen természetes, ha minden gyerekét vinni akarja a saját nyaralására, amit ő fizet.

Esetleg kompromisszumos megoldás lehetne, ha ti is elmennétek nyaralni, vagy beszállnál anyagilag abba, hogy arra a hétre béreljenek egy nagyobb autót (vagy kisebb buszt), és fizeted a saját nyaralásodat, a saját költségeidet.

Utóbbi gondolom elég nagy teher lenne anyagilag, főleg anyádnak, aki most egyedül nevel.


Nyugodtan mondd meg apádnak, hogy ez neked nagyon sza.rul esik, mert másképp esélyed sincs a tengert látni, vagy nyaralni menni.

Ennyi jár.

De több sajnos nem, bármennyire is igazságtalan.

2012. jún. 16. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8%

Hát elhiszem, hogy nagyon rosszul esik, mert apádnak veled kéne nyaralnia, nem a nőjének a gyerekeivel.

De sajnos tényleg nem tudsz mit tenni, az én barátomnak is van egy kisfia, de szinte mindenhova visszük magunkkal, hiszen hozzá és ezáltal hozzám is tartozik, a nagyobb nyaralásnál eszünkbe nem jutna kihagyni. Ez akkor sem fog változni, ha esetleg lesz közös, mert ők ketten nagyon összetartoznak és úgy utálom az olyan helyzeteket, ahol az új nővel tölti az apa minden idejét.

Mondd el apukádnak, de ne várj tőle túl sokat..

2012. jún. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
46%
Hát ez nem normális, hanem brutális.3 gyerek befér,a 4.sajnos nem. Mindenképp elmondanám ennek a díszapának, hogy mit érzek, nagy eséllyel neki az ilyen érzésekről magától nem sok fogalma van.
2012. jún. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!