Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi baja van apám barátnőjének...

Mi baja van apám barátnőjének velem?

Figyelt kérdés
A múltkor mondta hogy menjünk el a plazába vásárolni,el is mentem vele vittem pénzt hogy veszek egy csini elsőt.Bementünk egy drága boltba de én meg nem akartam sokat költeni ezért mondtam hogy menjünk innen erre ő "Attól még hogy te csóró vagy én nem" én meg mondtam neki hogy "még csak 14 éves vagyok nem dolgozom honnan lenne pénzem" Ő meg ilyen hülyén nézett rám és mentünk tovább.Utána vett egy halom ruhát és oda adta nekem hogy cipeljem.Majd kimentünk a kocsihoz a parkolóba és azt mondta hogy már sajnos nincs hely a kocsiban szeretné hogyha gyalog mennék haza elegem lett és levágtam a ruháit a földre és elindultam gyalog haza 2 óra múlva hazaértem és apámnak meg úgy adta be hogy kértem hogy vegyen nekem egy drága pólót és amikor nem akarta megvenni megsértődtem és levágtam a földre a ruháit és elindultam gyalog ő meg rohant utánam hogy ne hülyéskedjek.Mégis mi baja velem?
2010. febr. 25. 09:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

nem Veled van baja, egyszerűen egy bunkó. reméljük erre apukád is hamarosan rájön, addig is kitartás! az én férjem kislánya majdnem egyidős Veled, eszembe nem jutott volna soha vele így viselkedni...örülök hogy megpróbálhatom pótolni neki azt, akit lehetetlen pótolni :(



egy 28 éves "mostohaanyuka"

2010. febr. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez a nő egy T..tű! Valószínüleg nem őszinték az érzései még apád iránt sem, különben megpróbálna kijönni veled!Remélem nem marad sokáig apád barátnője! Ugye nem kerültél bajba miatta?
2010. febr. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szóval apukád egy plázacicával él együtt, az biztos!!!Majd rájön, és arra is rájön, hogy csak a pénzéért szereti. Mert aki szereti a párját, mármint apukádat, annak a lányát is kedveli. Leszűrted a tanulságot kislány, ne bánkódjál, az a lényeg, hogy édesanyáddal legyen jó a viszonyod. Ne magyarázkodjál apukádnak, mond el neki higgadtan hogyan történt a dolog és kész. Legfeljebb máskor nem fog be csicskásnak, mert nem mész el vele sehova.
2010. febr. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
de bajba kerültem szobafogságot kaptam 1 hétig még a barátnőm szülinapi bulijára se mehetek.
2010. febr. 25. 10:02
 5/14 A kérdező kommentje:
anyukám meghalt szóval vele nem tudom tartani a kapcsolatot.
2010. febr. 25. 10:04
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom nem hitt neked. :(

Mégis, mit mondott apukád, mikor elmsélted a saját "verziódat"?

2010. febr. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
azt mondta hogy "ha még hazudsz is akkor kapsz még egy hetet kisasszony" a barátnője meg ilyen gonoszan mosolygott aszt hittem hogy nekiugrok és megtépem.
2010. febr. 25. 10:09
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
első vagyok ismét. ez esteben tarts ki, legyél "jó gyerek", mutasd ki apukádnak, hogy mennyire szereted. a "nőt" meg kerüld. ne konfrontálódj, abból nem jöhetsz ki jól! az ilyeneket komolyan mondom felkéne kötni...ez lehet erős, de én tudom, milyen egy gyereknek elveszíteni az anyukáját (mondjuk az én nevelt lányom édesanyja nem halt meg, "csak" elhagyta kétéves korában), és ezt még tetézni ilyen viselkedéssel...milyen lelkivilága lehet ennek? nem is nevezném embernek az ilyet. nőnek meg még úgy se...
2010. febr. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Legközelebb próbáld meg felvenni, pl. telefonnal, hogy beszél veled.

A felvételnek talán fog hinni apukád.

Kitartást!

2010. febr. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen,egy diktafont nem ártana beszerezni...
2010. febr. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!