Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszem apám barátnőjének a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem apám barátnőjének a fiának?

Figyelt kérdés
eddig nem igen találkoztunk max 2xer.ma voltam ott és kérdezgetett hogy miújság stb,elbeszélgettünk mosolygot,végig rám nézett,hosszú ideig beszéltünk,később meg odajöttek a nagyszüleim is akkor is kedves volt végig.még fura is volt.18 éves én 17
2010. aug. 15. 00:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem...szerintem nem csak próbál beilleszkedni és udvarias lenni:D
2010. aug. 15. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
akkor jó:D
2010. aug. 15. 00:39
 3/10 anonim ***** válasza:
Átézem a helyzetedet. Apum volt barátnőjének a lányával, nővérének esküvőjén jöttem össze. Kb hasonló volt a helyzet, csak én kokira vágtam magam ő meg bevallott mindet csak elfejtette, hogy é mindenre emlékszem :) Ez volt 3 éve. Szerinte te kezdeményezz. Bajod nem lehet belőle. Nem hiszem hogy kínos lenne, ha nincs barátnője. Max leráz, de nem hiszem. Láttál rajta kis gesztusokat érdemes belevágnod. Most komolyan mi bajod lehet? Ha nem teszed meg rágodhatsz eren életed végéig, hogy mi lett volna ha...
2010. aug. 15. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. És kezdeményezz is, ahogy az előző írta :)
2010. aug. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
kis gesztusokat ?
2010. aug. 15. 12:05
 6/10 A kérdező kommentje:
csak beilleszkedni akar?
2010. aug. 16. 14:32
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát ennyiből még nem lehet kideríteni,tetszel-e neki..persze tetszhetsz neki,miért ne,de figyeld a jeleit!(:

Sok sikert

2010. aug. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
És mindketten fiúk vagytok?:D
2010. aug. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ennyiből nehéz megmondani, szerintem csak kedves akar lenni veled, hiszen "egy család" lesztek vagy mi... De akár lehetséges is, ha igen, ki fog derülni. De légy óvatos, hogy ne legyen félreértés belőle!!
2010. aug. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
remélem nem ,mert nem alkalmas ilyenre a dolog.
2010. aug. 16. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!