Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi esély van arra hogy...

Mennyi esély van arra hogy ugyan olyanok leszünk a gyerekeinkkel mint a szüleink velünk? (durva nevelés)

Figyelt kérdés

Nekem nagyon silány gyerekkorom volt,nem is részletezném,csak nagyon foglalkoztat a dolog,mert szeretnék kisbabát de félek hogy a szülők nevelésmódját folytatni fogom!Persze nem tudatosan....de nagyon félek tőle!Sokáig emiatt nem is akartam gyereket,de hát mégis csak nő vagyok,és vágyom egy kisbabára!

Hogy tudnám ezt legjobban kiküszöbölni?


2012. jún. 16. 08:03
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Van egy rossz hírem. Elég nagy az esélye. Bár persze olyan is van, aki a mostoha bánásmód ellenére jó szülő tudott lenni. Hogy milyen lettél az évek során, azt le tudod mérni, hogy embertársaiddal milyen a viszonyod, vagy a pároddal. Elég türelmes vagy-e, nem reagálsz agresszív módon stb. De szerintem egy pszichiáterrel is megbeszélhetnéd a problémádat. Ő biztos jó szakmai tanácsokat adna.
2012. jún. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!