Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi ideig bírom még? Nem...

Mennyi ideig bírom még? Nem tudok mit tenni édesanyámmal! Se tisztelni, se szeretni nem tudom!?

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy nem jövök ki édesanyámmal! Akármit teszek, ő mindenért ideges! A tanulmányi átlagom még soha sem esett 4,6 alá, nem hordok kirívó öltözete, nem viselkedek furcsán! De édesanyám úgy lát, mint ha maga a megtestesült gonosz lennék! Nem foglalkozik velem, hogy mi történik! Kollégiumban élek miközben suli van, csak hétvégenként járok haza! Soha nem jött el egy szülői értekezletre, megbeszélésre stb... Nem érdekelte a jegyeim, csak amikor év végén megkaptam a bizonyítványt, és volt benne két 4-es elkezdett ordibálni! Elhordott minden utolsó idióta és retardált embernek! Pedig neki csak egy 8 osztályos végzettsége van! Édesapám olyan magas szinten retardált, hogy ha mellette halna meg valaki, neki fel sem tűnne! Ő csendbe van, nem dolgozik, csak a TV előtt ül! Anyu jár dolgozni, de nem túl sokat kap! Nem akarok olyan lenni mint ők, és számomra elrettentő példák a szüleim! Amikor menni kellett suliba beiratkozni anyu végigkiabálta az utat a kocsiban. Ott mondta, hogy csak szálljon ki, és ő felakasztja magát! Semmit nem tett senki, csak nem volt kedve bemenni az iskolába! Semmi sem érdekli, de ha csak hangosan veszed a levegőt először téged majd magát akarja megölni! És mindenkihez így viszonyul! Katolikusnak vallja magát, de túlzás amit csinál! Egész nap azt várja, hogy Isten leszáll hozzá, és megkönyörül rajta! A napjából 10 órán át folyamatosan imádkozik, hogy a családja tűnjön el!!!!!!! Nagyon rossz ember, és remélem Isten sem lesz vele könyörületes! Tönkrement a gyerekkorom, most hogy a felnőtté válás szakaszát megkezdtem csak sírni tudok, hogy nem volt "gyerekszobám". Templomra és hülye gyógyszerekre megy el a pénz amire egyáltalán nincs szükség. (tudtommal altatót és nyugtatót vesz)

Mostani napokban elmertem neki mondani, hogy már fél éve barátnőm van. Rossz döntés volt! Valami hasonlókat vágott a fejemhez: 15 évesen már ba5zni akarsz, te senkiházi kölyök! Takarodj a szemem elől, és nem ajánlom hogy elém kerülj! Senkiházi n4omorék!

Elegem van, beleuntam. Előre félek, hogy mi lesz a nyári szünetben! Ha végzek a gimnáziumban olyan messzire megyek el, hogy soha többé ne is halljon rólam. Nem tudok se tisztelni, se szeretni egy ilyen embert! De még van 3 évem az érettségiig, és nem tudom addig mi lesz! Még 1 kis infó: múlt hónapban, már hónap közepére elvert majdnem minden pénzt, és volt olyan, hogy nem ettem 1 napig! Ami nem akkora gond, de nem számítunk annyira nagyon szegény családnak! Se kenyér, se vaj, semmi nem volt!



Kérek értelmes válaszokat, és sok türelmet a szöveg elolvasásához!

15/F



2012. jún. 18. 23:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyszülőkkel, nagynénikkel, nagybácsikkal, más rokonnal mi a helyzet? Próbálj tőlük segítséget kérni, akár hozzájuk is költözhetsz. De a gyámügy is tud segíteni.
2012. jún. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Túl sok az ellentmondás a sztoridban:

Apa nem dolgozik, anya igen, de szarul keres. Miből tartotok fent autót? De komolyan, mert mi is egykeresetes család vagyunk és tudni szeretném, hogy közel minimálbérből hogyan...

Anya elméletileg dolgozik, gondolom alszik néha, eszik.. stb. de emellett napi 10 órája jut arra, hogy imádkozzon az eltűnésedért. Erre is kíváncsi vagyok mert én speciel időhiánnyal küzdök.

Amennyiben ennyire nagyon rossz neked, hogy néha enni sincs mit, javaslom a legközelebbi TGYSZ (régen GYIVI) megkeresését-minden megyeszékhelyen van és kérd állami gondozásba vételed. Ott senki nem fog lehülyézni, lesz ruhád, mindennap ételed, járhatsz iskolába. Igaz nem fognak kocsival vinni a kapuig, de ha ennyire borzalmasnak ítéled a helyzeted ez egy nagyon jó megoldás rá.

2012. jún. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nem nagy vigasz, de beteg lehet szegény.
2012. jún. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Hát..most velem is ez van..:/

De én megvárom a 18-at aztán elmegyek jó messzire tőlük!!

Már ott tartok h utálok otthon lenni, csak elengedni sem engednek el..://

2012. okt. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!