Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen sminket kértetek az...

Milyen sminket kértetek az esküvőtökre?

Figyelt kérdés

Elégedettek voltatok vele?milyen színeket használtak a szemetekhez?

erős vagy gyenge sminket kértetek?


2012. jún. 19. 11:14
 1/3 anonim ***** válasza:
75%

Bár ismerős kozmetikus volt, először valahol Gregor Berni és egy k.rva közé sikerült engem festenie.

Utána kértem, csak annyira fessen ki, hogy legalább anyám rámismerjen.

Sikerült. Pasztell földszínekkel festett ki, jól állt és viszonylag tartós is lett.

2012. jún. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%

"először valahol Gregor Berni és egy k.rva közé sikerült engem festenie." :D Ezen jót nevettem, bár nekem a kettő nagyjából egy kategória :)


A legutóbb, mikor esküvőn voltam, a menyasszonyon halvány kékes-ezüstös smink volt, ami kifejezetten jó volt ebben a melegben. Semmi elkenődés, visszafogott, szolid volt.

A bálamon barnás-rózsaszínes sminkem volt, közepesen erősnek mondanám. Esküvői sminknek az is tökéletes szerintem.

2012. jún. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én magamnak csináltam.felesleges pénzkidobás,ahogy a pedikűr,manikűr is
2012. jún. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!