Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudok tenni ha ilyen egy...

Mit tudok tenni ha ilyen egy roh@dék az apám?

Figyelt kérdés

Szüleim ki költöztek Norvégiába, ott születtem. két éves koromban elváltak. 5 évekoromban apám újra házasodott gyerekük lett stb. mostohámat gyülültem utáltam.

9 éves koromban édesanyám meg halt egy autó baleset ben, és apámékhoz kerültem. anyukámtól örököltem nagyon sok pénzt, 12 miliót ami kamatozott volna a bankba mig 18 at benem töltöm...az elég sok lett volna.

De apámék mindig utaztak ide magyarországra, és kitalálta hogy ő azt a 12 miliót kiveszi a bankból, mikor 10 éves voltam és vesz egy lakást pesten belőle hogy ő nekeljen költenie hotelre.

jó ez megis történt. 15 évesen magyarországra költözünk, de egy másik lakásba, apám akart telket venni és házat építeni ezért ő hitelt vett fel az én pénzemből vett lakásomra, persze énis aláírtam de azt sem tudtam miről van szó és hogy ez mivel járhat, semmit nem tudtam! szóval az én nevemmel felvett 7 miliót!!!! ( és most 20 évesen úgy elvagyok adósodva,hogy elsem tudom mondani, és azt sem tudom mivan)

apám alig bírja fizetni. és nekem hazudott, hogy nincs kiadva bérbe de kivolt adva még mielött hitelt vett fel, égy ftot nem láttam belőle.

miskolcon lett egy barátom de csak msnen tudtuk tartani kapcsolatott mert, telefon drága, de mostohám megtiltotta hogy netezzek ezért sunyiba csináltam, lebuktam, ezért ő megvert engem . Akkor eljöttem onnan (18évesen) és most barátoméknál lakom, 20e ftal támogat apám havonta, ami 10 megy barátom szüleinek többi meg bérlet iskola cuccok, tisztasági szerek, szóval ez semmi.......

5en nyomorgunk egy kis lakásban míg apám, szentendrén egy gyönyörű nagy házban élnek 3man, plazma tv.minden kocsija van, és ő nem bír nekem többet adni.

rosszul érzem magam itt másik család nyakán, ha anyukám élne vele laknék barátommal mert itt nem jó alcoholista az apa és csak ordibálás van. de mivel anyukám nem él ott lett volna a pénz és tudtam volna mit kezdeni magammal, de apám elcseszte nekem. És el vagyok adósodva, nincsen pénzem, én ezt nem bírom! És még szépen is írtam ezt mind le, nem olyan durván ahogy igazából van!....:(



2012. jún. 19. 13:31
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
73%
15 évesen,hogyan tudott a nevedre hitelt felvenni?
2012. jún. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim válasza:
73%
ez kamu stori 18allT nem kapsz sehol hitelt meg kezesem lehetsz 21toladnak jelzaloghitelt es te penzed tehat te fersz hoza fordulj ugyvedhez visz kapsz mident enyi
2012. jún. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:

Hány éves voltál, mikor hitelt vett fel a nevedre?Ha nem voltál nagykorú és mégis megoldotta, akkor csalt és megütheti a bokáját.Szerintem keresd elő azokat a papírokat és olvasd át jól.

Anyai nagyszüleiddel mi a helyzet?Hozzájuk nem mehetnél, vagy segítséget nem kérhetnél tőlük?

2012. jún. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
Menj be a gyámhatóságra, és kérdezd meg, hogy hogyan tudnád visszaszerezni a pénzt apádtól?
2012. jún. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
Egyébként ha nevedre szólt az örökség, akkor apád nem is tehette volna rá jogilag a kezét.akár gyámhatósághoz is fordulhatsz a problémáddal.
2012. jún. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:

amikor 10 éves koromban kivette a pénzt, akkor azt mondták egyezek bele... amikor alá írtam a hitelt épp akkor töltöttem a 18-at bocsánat ezt elfelejtettem leírni, de aza baj én ilyen ügyekről senkivel soha nem beszéltem, és ezért 18 évesen sem volt fogalmam semmiről, mert nem mondtak semmit hogy ez mit jelent nagyon tudatlan vagyok ilyen ügyben

anyukám nagyszülei nem élnek

2012. jún. 19. 13:50
 7/36 A kérdező kommentje:
ja és ismerős segítette apámnak , jól emlékszem mindig ahoz a nőhöz mentünk
2012. jún. 19. 13:53
 8/36 tetro ***** válasza:
A történet olyan sok ponton vérzik, hogy biztosan kamu
2012. jún. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
esküszöm ez a szín tiszta igazság, és igen gyönyörű a helyzet szerinted én hogy vagyok ezzel? rosszul vagyok, szertnék segítséget, anyámra esküszöm hogy nem hazdudok
2012. jún. 19. 13:56
 10/36 anonim ***** válasza:
Ezt én nem értem. Hol a gyámügy???? Olyan szinten védi a törvény a kiskorú árvákat, hogy lehetetlen kisemmizni őket.
2012. jún. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!