Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom összeköltözést...

Norcyy kérdése:

A barátom összeköltözést tervezett velem, nagyim ezt kicsit eltúlozta. A barátom azt hiszi h mamám nem szereti őt és emiatt majdnem dobott. Hogy értessem meg vele, hogy nem vele van baj? Eddig semmi gond nem volt. Mit tegyek? Nem akarom elveszteni

Figyelt kérdés

2012. jún. 19. 13:40
 1/8 anonim ***** válasza:
95%

Majdnem elhagyott mert a nagyid beszólt neki? Ráadásul a kapcsolatnak abban a szakaszában, ahol együttélést terveztek?

Mit tegyél? Hát.. nevelgesd tovább a nebántsvirágot. Ettől jobb tanácsot sajnos nem tudok, pedig igyekszem.

2012. jún. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

mivel sikerült így megbántania?az azért nem mindegy,de..

Most komolyan,felnőtt ember emiatt képes lenne felrúgni mindent,mert a félévente egyszer látott nagyi,aki egy teljesen más világban élt anno,beszólt?ne haragudj,de ez szerintem is nevetséges..

2012. jún. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
Mit túlzott el a nagyi? Nem értem. Ha valakik szeretik egymást, akkor legyintenek a szülők, nagyszülők bele kotyogásába. Ez csak a brazil sorozatokban szokott beválni, hogy egy rosszakaró családtag mond valakire valamit és eléri, hogy szakítsanak.
2012. jún. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, szerintem a szeretete ne múljon azon, mit mond a nagymamád...
2012. jún. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, szerintem meg tedd fel a kérdést érthetőbben, kitérve a részletekre, mert így a helyes válasz a "ne törődj vele"-től a "banános turmix"-ig bármi lehet.
2012. jún. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

???? A barátod dobni akar, mert azt hiszi, a nagymamád nem szereti őt?! Hm... na most majdnem olyat írtam, amitől korhatáros lett volna a válasz...

Ha tényleg ennyi miatt szakítani akar, nem kár, ha elveszíted - ugyanis nem is volt soha a tiéd.

2012. jún. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha jobban ad a nagyanyád szavára, mint a tiédre, akkor ez a fiú nem is szeret. Átgondolnám 100x az összeköltözést és a többit.
2012. jún. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
az a helyzet h hirtelen akart mindent, és mamám mondta h kell hozzá anyagi háttér, stb, mikor hazament tőlünk még semmi gond nem volt. még este is irt nekem, utána mikor feljött már olyat irt h nem akar velem lenni, nem tudja mit érez, össze van zavarodva, tegnap pedig már én voltam a rossz, meg h szünetet akar.. sztetek akk szakitani akar velem ?
2012. jún. 20. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!