Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt egy abortuszom és azóta...

Volt egy abortuszom és azóta úgy érzem hogy a párom elhidegül tőlem kérdeztem h valami gond van e? De ő azt állítja nincsen semmi gond meg hogy nagyon szeret stb. de én akkor is érzem h elhidegül tőlem és nem tudom miért!

Figyelt kérdés
Nektek mi a véleményetek erről ?

2012. máj. 24. 15:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Mi honnan tudhatnánk, hogy elhidegült-e vagy nem? Ezt neked kell érezni!
2012. máj. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
95%
Nekem is volt,de én nem maradtam együtt az illetővel,mert amúgy is volt 1-2gond,és ha ránéztem volna,biztos sokszor eszembe jutott volna.Nála lehet hogy tudat alatt dolgozik ez.Attól függ hogy ez mennyire volt közös döntés,ő akarta volna-e.
2012. máj. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
95%
Kinek a döntése volt az abortusz? Ő is így akarta?
2012. máj. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Éppen ezaz hogy én érzem is de Ő nem ad rá választ.. Nemtudom mért jelentkeztek nála ezek a jelek az abortusz miatt ? pedig ő is tudta hogy nem volt más választás sajnos ! és még egy kérdés rengeteg tejszerű folyik a mellemből és nem tudom mi lehet ez hallotatok már ienről ?
2012. máj. 24. 15:50
 5/21 anonim ***** válasza:
95%
Lehet belül mégis fáj neki, hogy nem tartották meg a babát. Oké. hogy ez volt a helyzetetekben a legjobb megoldás, de a szíve mélyén biztos gondol arra, hogy milyen lenne a kis csöppséggel.
2012. máj. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
72%

Nekem az ismerőseim körében ahol abortusza volt a feleségnek/barátnőnek, 1-2 évre rá válás lett a vége. Egyetlen kivételt tudok ez alól említeni, de ott sem tökéletes a kapcsolat és valószínüleg a meglévő közös gyerekek + hitelek tartják össze a házasságot.

Itt anyagiak miatt nem vállalták a babát, pedig minden álmuk 1 kislány lett volna a 2 fiúk mellé.

2012. máj. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
inkább nekem volt nehezebb ez az abortusz :( ő neki is nehéz volt de ő volt az aki az elejétől mondta h nem szabad ezért nem értem ezt az egészet :S úgy érzem lassan rámegy a kapcsolatunk . ÉS nem tudjátok h ez a tejszer izé ami a mellemből folyik meddig fog folyni vagy mitől van mert nagyon nagy mennyiségben folyik ? :/
2012. máj. 24. 15:59
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Egy idő után el fog apadni.Nem lesz vele gond.
2012. máj. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
57%

Ez szörnyű.. :S Mármint az hogy te tanulsz, a párod dolgozik, ez még annyira nem is kizáró ok. Akár még meg is tarthattátok volna, ha nagyon szeretnétek, de az hogy ezt mondták az egészségéről. :S


Én emiatt félek a terhességtől.. Van egy nemi betegségem, ami állítólag évente 3* 4* kijön, és a terhességnél pedig sokkal többször és annyira félek, hogy nehogy valami baja legyen ettől a babának.. Ha nekem folyton antibiotikumokat kell szednem. Szerencsére amióta előjött nálam ez, csak egyszer újult ki, így bizakodom, hogy később sem lesz baj, de ez a legrosszabb mikor a baba egészségére nem tudnak semmi biztosat mondani..

2012. máj. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező: ezen változtatni már nem tudsz, megtörtént. Vagy el tudod fogadni és feldolgozod, vagy bele fogsz bolondulni.
2012. máj. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!