Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem veszi észre, hogy...

Miért nem veszi észre, hogy mindenkit megbánt maga körül?

Figyelt kérdés
A vőlegényemről van szó. Mostanában olyan időszaka van, hogy nem vesz észre semmit. Nem fogja fel néha, hogy mit is mond, és ezzel mindenkit megbánt maga körül. A viselkedése is sokszor bántó. Ma pl hajnalban hívta őt édesapám főnöke Bécsből(ott van cége), hogy nem e tudna beugrani egy ember helyett pár napra. A pár nap az 2 hét. Ezzel nem is lenne gond, én is vele örültem, hogy végre összejött neki ez a munka. Megkért, hogy szedjem össze a cuccait. Ő meg elment kocsit mosni, meg vett még valamit, ami kell neki kintre. Úgy tudtam, hogy csak délután 4-5 óra fele megy ki, legalábbis nekem ezt mondta. Erre hazaérek 1-kor a vásárlásból, és ott áll a kocsinál. Mondja, hogy pont jókor jöttem, mert most akart indulni. Kérdem tőle, hogy el se akart köszönni? Erre nem mondott semmit. Adott egy puszit, és elment. Csak jövőhét hétvégén látom újra. A szüleim a szomszédban laknak, nagyon jóban van velük. Tőlük se köszönt el. A vőlegényem az apjával dolgozott eddig, és engem kért meg, hogy hívjam föl az apját, hogy nem tud menni holnaptól dolgozni. Ma itthon volt, mert apja elutazott és egyedül nem tud dolgozni. Csak én reagálom le ezt érzékenyen? Nem tudom.
2012. jún. 19. 15:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezzel épp nem is a megbántás lenne a legnagyobb gondom, hanem hogy ha idegenek közt intézné így a dolgait - pl. normál munkahelyen, nem az apjánál - akkor repülne, mint a huzat... Ennyire nem lehet szétszórt és figyelmetlen egy felnőtt...
2012. jún. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Talán pont azért veszi ilyen lazán, mert az apjánál melózik. Úgy van vele, hogy a fater úgy sem szól. Ja...Kb fél órája hívott fel, és sírta el nekem, hogy már menyire elege van a fiából, és úgy érzi eddig csak kihasználta őt. Én meg mit mondhattam volna? Iszonyatosan kellemetlen helyzetbe hozott ezzel. Az még hagyján, hogy engem bánt meg, de hogy mindenkit, akit szeret...
2012. jún. 19. 15:59
 3/5 anonim ***** válasza:

Majd egyszer csúnyán pofára esik, mert egy idegen főnök ezeket nem nézi el csak így...

Le kéne ülni vele egyszer nyugodt körülmények közt, és elmondani ezeket!

2012. jún. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ó, ha tudnátok hányszor próbáltam már ezt! Leültünk, elmondtam, hogy nagyon felelőtlen néha. Ekkor igazat ad, és megígéri, hogy megpróbál jobban odafigyelni. De nem megy neki. Tudom, hogy sok a gondja, ezért sokszor nem is szólok neki, de most nekem is megvan a magam baja...
2012. jún. 19. 16:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát, akkor viszont ehhez hozzá kell szokni - ha tudsz. Ha nem, akkor ez örök konfliktusforrás lesz.
2012. jún. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!