Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok ehhez?! Anyós...

Mit szólnátok ehhez?! Anyós probléma. Mindeki azt gondolja, milyen rendes a mama, megvendégel mindenkit, pedig nem is ő állja!

Figyelt kérdés
Már 2 hónapja nem vagyunk beszélő viszonyba,mert csúnyán elárult,és tegnap rájöttem,hogy még Ő haragszik rám,mikor én csak a véleményem mondtam el!!Tegnap párom megkérte,hogy hozzon innivalót a tescoból/falun élünk/,mert ma jönnek párom lánya és az egész osztály ide kirándulásra!Ezzel nincs is gond.Telefonon szóról-szóra amit kinézet megvetette.Majd mondom neki,hogy itt a számla!Erre,hát nem gondolom tán,hogy majd ő fizeti,ennyi a legkevesebb amivel az apja hozzájárul!!Azt hittem a helyszínen felrobbanok!!Ezt úgy kellett volna,hogy figyelj fiam,az üdítőket nem tudnád te állni??!nem,hogy megveteti,aztán közli,hogy te fizeted!!Rólam egyszerűen tudomást se vett,adott még pénzt,nekem nem adta ide,csak a fiának.Szarul esik a viselkedése,mert én csak őszinte voltam,pedig csak módjával!Persze engem nem is hívott,hogy menjek el segíteni...NADE,oda fogok állítani 2 tálcs gyümölcskrémessel,teleetettem a gyerekeket,hogy az ő kajája ne keljen nekik!Tudom,hogy ez aljas dolog!
2012. jún. 4. 05:42
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Hát harmadszori olvasásra sem értem!Mi a gond?
2012. jún. 4. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Az,hogy bevásároltatott velünk,aztán közölte,hogy ezt mi fizetjük!!
2012. jún. 4. 06:11
 3/33 anonim ***** válasza:
73%

Telefonon nem lehet semmit megvenni. Ha a párod megkérte,hogy vegye meg az üdítőket,ő megvette,akkor jogoson fizetteti ki veletek! Ha te vetted meg,akkor miért akarod kifizettetni vele? Akkor lenne igazad,ha a vásárlás ELŐTT mondtátok neki,hogy saját pénzből fizesse az üdítőket!

A gyümölcskrémessel pedig vigyázz,mert ebben a melegben könnyen megromlik,és a gyerekek betegek lehetnek tőle!

2012. jún. 4. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
És azt mikor akartad közölni anyóspajtással, hogy nemcsak arra kértétek meg, hogy HOZZON üdítőt, hanem hogy VEGYE IS MEG? (a kettő különbsége pont az, hogy előbbi esetben ti fizettek, utóbbiban pedig ő.) Ha nem voltatok egyértelműek, arról nem az anyós tehet. Ne haragudj, de az írásképed és a felháborodásod is kissé gyermekded.
2012. jún. 4. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Nem!Ő mondta,hogy ezt meg ezt vegyük meg neki!!Máskor is volt így,azután utólag kifizette!!De szerintem,szólhatot volna előre,hogy mi vesszük meg,amit ő kitalált!Mert ha azzal kezdi,hogy ti vegyétek meg az üdítőt,olyat amilyet gondoltok,akkor nincs is ezzel gond!!DE,így,hogy ő kiválogatja,milyen kell,mi kifizetjük és utólag mondja,hogy ti fizetitek ki,ez nekem így nem tetszik!!Mert akkor is megvettük volna ha előre közli,hogy mi a szándéka!!Csak akkor olyat veszünk amilyet mi akarunk!!
2012. jún. 4. 06:51
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
nem vagyok egy buta ember, de ezt már komolyan nem értem.
2012. jún. 4. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Igen őis arra kért meg minket,hogy HOZZUNK!
2012. jún. 4. 06:55
 8/33 A kérdező kommentje:
Mit nem lehet ezzen érteni!?Megvetett velünk dolgokat,hogy hozzunk,azután meg közli,hogy ezt nekünk kell állni!Szerintem ez sunyi dolog!!Valamint ha valakit megkérek,hogy vegyen meg nekem valamit,annak én mindig odaadom az árát!!
2012. jún. 4. 06:57
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor Ő kért meg benneteket,hogy hozzatok üdítőket,vagy a párod kérte meg őt? A kettő szöveged ellentmond egymásnak!
2012. jún. 4. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Úgy akartam írni,"tegnap a párom megkérte"csak az a lemaradt!Ő kért minket!
2012. jún. 4. 07:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!