Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy bántsak meg egy olyan...

Hogy bántsak meg egy olyan lányt aki mindenkit megbánt és sérteget?

Figyelt kérdés
Osztálytársam és már nagyon elegem van belőle. Senki nem szereti őt, amiért ekkora egója van és magán kívül mindenkit lenéz. Mindenkinek beszól és mindenkit megbánt. "Sakkban tartja" az osztályt. Hogy lehetne őt megváltoztatni? Vagy hogy lehetne őt ráébreszteni arra,hogy még magának sem tesz jót azzal,ha így viselkedik? L/16
2010. jún. 3. 14:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ha tényleg senki nem szereti, én azt tanácsolom, h ne foglalkozzatok vlee. Ne beszéljetek vele, ne üljetek mellé, ne kajáljatok együtt, stb. Ha tényleg ilyen komoly a helyzet. Mert ez elég drasztikus. Egyszer csak majd talán megkérdi, hogy mi baja mindenkinek, és meg lehet mondani neki nem bunkón, de kertelés nélkül.

Nem tapasztalat amúgy, meg semmi, csak lehet h beválna.

2010. jún. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Csajomat ilyenkor érdemes jó erősen megölelni, de értem én, nem ugyanaz a szitu...
2010. jún. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
fogjatok össze 3-4 en és mondjátok meg neki , hogy idefigyelj: nem tudjuk mire vágsz fel ennyire, mert mi egyáltalán nem vunk elszállva tőled , és ha mégegyszer sértegecc akárkit kicibáljuk a hajad! Téged mindenki utál mert egy beképzelt kis csitri vagy!
2010. jún. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Bármit csinál, légy hozzá baromi kedves.

Hidd el, egy idő után nem bírja elviselni és "kiesik" a szerepéből!

2010. jún. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Vagy adj cuppanós puszit a szemgolyójára, hátha szereti :)
2010. jún. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
16:55 Ez tetszik. Legalábbis egy próbát megér. :)
2010. jún. 3. 17:18
 7/12 A kérdező kommentje:
..De az is lehet,hogy épp emiatt fogja azt hinni,hogy bármit megtehet velem mert én akkoris szeretni fogom őt. (16:55)
2010. jún. 3. 17:28
 8/12 anonim ***** válasza:
A legjobb szöveg: "Most miért vagy ilyen?! Amúgy ha nem így viselkednél tök aranyos csaj lennél." Ez is kizökkenti a szerepéből. Amúgy szerintem ő szenved a legjobban magától, mert a nap 24 órájában kell a saját társaságát "élveznie".
2010. jún. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
minden bizonnyal van oka a viselkedésének... legyetek kedvesek hozzá :)
2010. jún. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

16:55 vagyok.

Azért tanácsoltam ezt, mert nekem is volt egy ilyen osztálytársam, szintén lány.Mondjuk én simán szembeszálltam vele, bármit tett.

De már csak azért is megéri kipróbálni a kedvességet, hogy lásd a megdöbbent képét...

2010. jún. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!