Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Adnál pénzt magadtól a párodna...

Adnál pénzt magadtól a párodnak, ha látod hogy nagyon szeretne megvenni valamit, de nincs rá pénze?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

25 éves férfi vagyok, a barátnőm 21. Ő még tanul, és diákmunkán akar dolgozni a nyáron, de nincs semmilyen lehetősége, így pénze sincs. Vásárlás közben látom miken akad meg a szeme, mi tetszik neki, csak nem tudja megvenni. Nem nagy dolgok ezek: bikini, fehérnemű, nyári ruhák.

Én dolgozom, elég jól is állok anyagilag, csak félek ha adnék neki, rossz néven venné vagy éppen örülne neki, nem tudom.

Nagyon rendes lány egyébként:) Ti mit tennétek ebben az esetben?


2012. jún. 21. 08:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
29%
a páromnak igen, a barátnőcskémnek nem (nem írtad mennyire veszitek komolyan egymást, szerintem pont ettől függ)
2012. jún. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
2 éve vagyunk együtt, együtt képzeljük el a jövőt és Ő a nagy Ő.
2012. jún. 21. 08:17
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
ha rendes lány és tényleg ő a nagy Ő akkor persze, ez csak természetes egy kapcsolatba, hogy ha az egyiknek szüksége van valamire akkor a másik kisegíti
2012. jún. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Persze, h megvenném neki. Az én párom is megvette nekem, amíg tanultam vagy épp nem volt munkám, amire szükségem volt. Ha megteheted és jó szívvel tudnád adni, akkor biztos nem utasítaná el.
2012. jún. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 hollófernyiges ***** válasza:
100%
Jobban veszi ki magát ha megveszed ajándékba ahelyett hogy a pénzt nyomod a markába.
2012. jún. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Megvenném neki. Egyébként mindig nagy öröm volt számomra, ha észrevettem valamit, hogy a barátnőm szeretné és megvehettem neki. Talán én örültem jobban, amikor átadhattam.
2012. jún. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
ezzel az a baj hogy nem ismerem a méretét. Pont átlagos testalkata van, nem tudom hogy tudtok-e segíteni:D rákérdezni elég gyanús lenne.
2012. jún. 21. 08:32
 8/22 anonim ***** válasza:
Mikor mentek legközelebb vásárolni vegyél neki egyet,akkor úgyis ott lesz ő is.
2012. jún. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
15%
2éve eggyüt éltek akkor hozzáférésed is vana fehérnemülyéhez nem? meddig tart megnézni? vagy zsebrevágni eggyet amig elszaldsz megvenni?
2012. jún. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
nem élünk együtt és nem szoktam kutatni a fehérneműi között. :D igen, az a legjobb megoldás hogy amikor tetszik neki valami, megveszem. Remélem örülni fog neki
2012. jún. 21. 08:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!