Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak és Nő táraim, létezik...

Férfiak és Nő táraim, létezik ilyen férfi, vagy csak MESE?

Figyelt kérdés
van egy férfi akinek van egy párkapcsolata akivel együtt él nőnek van egy gyereke,nem közös gyerek a nőnek az előző házasságából van, közös gyerekük nincsen,és a férfinek sajátja sincsen! És a férfi azt mondja hogy a sajátja,sajátjaként szereti a gyereket stb. Létezik ilyen vagy csak mese?

2012. jún. 21. 13:07
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem van ilyen, miért ne szerethetné a szeretett nő gyerekét?
2012. jún. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem létezik. Igaz én a fordított esetre tudok példát amikor a nő fogadja el sajátjaként a férfi előző kapcsolatából való gyereket. Ilyen a mostoha anyám.

A mostoha apám pedig egy szar szemét, de valószínűleg létezik olyan is amit te leírtál.

2012. jún. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mi? Miért ne szerethetné sajátjaként? Az én volt barátomnak is volt egy kisfia és imádtam. Sajnos szétmentünk a távolság miatt, de én egyébként sem akartam gyereket és az ő fia pótolt. Nem kell mindig gyereket szülni, ha 2 ember összejön.
2012. jún. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem létezik ilyen,, és ezt az embert nagyon meg is kell becsülni
2012. jún. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Személyiség kérdése hogy ki mennyire fogadja el a másik gyerekét! Egyébként meg én is szeretném táraznia nöket csak a párom meg ne tudja! :D
2012. jún. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az ismerőseim közt van ilyen. Sőt, mondok jobbat!

A hölgyet terhesen hagyta el a férje, a szülés előtt ismerkedett meg a párjával, 10 éve együtt vannak, és úgy néz ki, közös gyermekük már nem lehet... Imádja a fiút!

2012. jún. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Apum ilyen.

Anyának az első házasságából született a nővérem (bár apának is van 1 lánya az első házasságából, de egyéb okok miatt nem tartják a kapcsolatot). A nővérem 2 éves volt amikor anyáék összeházasodtak és nagyon jól kijönnek, apa a lányának tekinti a nővéremet már 18 éve, a kapcsolatuk is jó :)

Én közös vagyok.

2012. jún. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mostohaapám ilyen,10 voltam amikor elvette anyát,sajátjaként szeret,nem is akartak gyereket mellém.

(aztán öcsém véletlen becsuszott 10 év házasság után,azóta kettőnket is egyformán szeret,sosem éreztem megkülönböztetést)

Örökbe is akart fogadni,de sok hercehurca lett volna.

2012. jún. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Miért ne létezne? Ha ilyesmi nem létezne, az örökbefogadó szülők sem szeretnék gyermekükként a befogadottat. Nyilván nagyon szereti az asszonyt, és így megszületett benne az összetartozás érzése a kisgyerekkel is, így lesznek egy család, szerintem ez a normális, és semmi fura nincs benne.
2012. jún. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Snapette ***** válasza:
A párom is ilyen. Nem ő az apja a lányomnak, de nincs nap, hogy ne mondaná neki, "szemem fénye", nagyon szereti, ruhácskákat vesz neki, játékokat, és már azon agyal, hogy milyen iskolába jár majd, és mi lesz, ha nagy lesz, és hogy ő minden pasast megfojt aki majd rá mer nézni, magyarán produkálja az igazi apuka tüneteket a lányával kapcsolatban. Igen, van ilyen, és nem mese, bár elismerem, hogy ritka.
2012. jún. 22. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!