Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik, hogy egy 26 éves...

Létezik, hogy egy 26 éves "férfi" ilyen legyen?

Figyelt kérdés
A kedves exem aki mellesleg a lányom apja egy tutyi mutyi alak.Rengeteg veszekedés verés és vita után nem rég vége lett a kapcsolatunknak. Akkor nagy haragomban közöltem vele hogy többet nem láthatja a lányát és nem is jöhet ide ő csak ennyit mondott hogy akk nem(ilyen könnyen lemondott mindenről:(/ bár utána küldtem neki egy üzenetet amiben megirtam neki hogy ezt valóban túlzásba vittem kicsihez bármikor jöhet de persze válasz nem érkezett.Nos az anyjával meg annak az élettársával él,hisztis,rosszabb mint egy gyerek és komoly beszélgetést vele nem lehet végezni.Tudom hogy ezek után nem fog jönni inkább bevágja a durcit és majd rám keni hogy miattam nem jön.Kegyetlenül befolyásolható.Magának való és még önző is.Igazából nem tudta elviselni hogy most már hogy meg van kicsi nem ő az első és inkább haza szaladt az anyjához mert ő kiszolgálja meg mindent a feneke alá tesz.Ez az ember igazából férfi lenne???Vagy inkább egy nagyra nőt gyerek?NAgyon megsinyli a lányom hogy egy ideig nem láthatja az apját/láthatná de nem fog jönni mert sajnos ismerem/??? Volt már valaki ilyen helyzetben?
2011. ápr. 3. 13:18
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
Verés????! Ki vert kit?
2011. ápr. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
71%
minek szültél neki gyereket, ha ilyen? ennyi, élj együtt a hibáddal
2011. ápr. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Hát én nem vagyok az a típus aki hagyja magát így mondjuk azt hogy kölcsönös "verés" volt.Másodiknak pedig ha hiszed hanem régen nem volt ilyen csak mióta kicsi megszületett.
2011. ápr. 3. 13:24
 4/33 anonim ***** válasza:
90%

Létezik, és sok nő kerül ilyen helyzetbe. Mondhatnám hogy én is ilyesmi vagyok, bár inkább csak félnék hogy ilyen lennék. Emiatt nem is tudok közel engedni magamhoz senkit sem.

De ahogy leírtad, most látom, hogy gyakorlatilag nem vagyok ilyen. :) Köszi!


Sztem iktasd ki az életedből, persze látni láthassa a gyermekét. De ne keresed, ne erőltesd, ne számíts rá. Ja és a legfontosabb, meg se próbálj segíteni neki, megoldani, vagy egyáltalán felismertetni vele a problémáit. Szomorú, és nehéz ügy.

Szvsz.

2011. ápr. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
71%
Létezik, hiszen épp itt írsz egyről. Sajnos vannak olyan emberek, akik érzelmileg abszolút éretlenek maradnak felnőttként is, persze azért családot alapítanak, max később nem törődnek vele. Sajnálom, hogy belefutottál egy ilyenbe, nem tudom, mennyi időt voltatok együtt és mennyi idő után született a gyerek, de az ilyesmi miatt érdemes időt adni magatoknak a családalapítás és a nagyharang előtt. hogy még véletlenül se legyél ilyen emberhez kötve életed hátralévő részében.
2011. ápr. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
25%
Jól értem, megütött, és te sajnálod? Hm... hát, nem vagyunk egyformák... az ilyenre annyit lehet mondani, meg is érdemled.
2011. ápr. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
24%

Vagy talan Te tetted tutyi-mutyival mikor tobbszor megverted?

Nem is csosda, hogy volt ferjed latni se akar, inkabb kislanyat is feladja. Ha annyira ismered, miert mentel hozza, miert szultel neki gyereket? Szanalmas vagy.

2011. ápr. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
82%
És az milyen anya, aki azt mondja a gyereke apjának, hogy többet nem láthatja a lányát?
2011. ápr. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
A verést nem úgy kell elképzelni hogy húúú most agyon vertük egymást te tévedsz kb. Mióta meg van lányunk azóta lett ilyen amilyen vagyis önző lett de kegyetlenül és nem birja elviselni hogy már nem ő az első az életemben.nem azt sajnálom hogy vége lett sőt ennek örülök hanem azt hogy lehet többet nem jön a kislányhoz mert ő szereti az apját csak az apja nem foglalkozott vele úgy.meg vett neki mindent ez tény de hogy leüljön vele játszani vagy bármi más amit egy ilyen kis gyerek igényel azt sosem.Lehet hogy szánalmas vagyok de a lányomat nem bánom csak azt hogy nem vettem előbb észre hogy milyen önző anyuci majma gyerekkel éltem együtt.
2011. ápr. 3. 13:34
 10/33 A kérdező kommentje:
Utolsónak csak annyit hogy tudom hogy ez undoritó huzás volt a részemről amit később korigáltam amikor megirtam neki üzenetben hogy eltuloztam a dolgokat és természetesen bármikor láthatja a lányát!!!!!!
2011. ápr. 3. 13:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!