Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon létezik ilyen, vagy...

Vajon létezik ilyen, vagy csak egy csalódott férfi agyszüleménye?

Figyelt kérdés

Az egész két hónapja kezdődött. A feleségem rendszeresen eltűnt félnapokra, az elején csak akkor mikor dolgoztam, később viszont a szabadnapjaimon is. Mindig volt valami jó kifogás. Mivel nem tudtam nem nagyon érdekelt de amikor rendszeressé vált akkor kérdőre vontam. A legtöbb esetben csak az volt a válasz, hogy nem bízok benne. Egyre szaporodtak azok a telefonbeszélgetések is amelyeket nem halhattam, ilyenkor elméletileg az édesanyával beszélgetett. 1 hete új albérletbe költöztünk. Az édesanyja mellé, ahonnan két nap múlva kitettek. Addig húzták az agyamat amíg feladtam. Pl: este 9-kor még nem volt otthon.

Végül is akkor megcsal vagy csak én vagyok teljesen hülye.


2011. márc. 17. 14:38
1 2
 1/18 Bea24 válasza:
78%
Nem áll szándékomban bántóan mondani, de ez biztos!
2011. márc. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nagyon gyanús az biztos.Ilyen esetben én is csak arra tudnék gondolni,hogy megcsal.:(
2011. márc. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
78%
Nem agyszülemény!! Az én feleségem is így kezdte,majd kirakott a saját lakásomból mert ellehetetlenítette a létezést az örökös veszekedéseivel!Neki is voltak titkos telefonjai és programjai!25 év után ért véget a házasságunk!
2011. márc. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
73%

Nézz a dolgok után, de úgy hogy ő ne tudjon róla.

Sajnos esélyes a dolog.

2011. márc. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
56%
Ha ennyire nem bízol benne, miért nem nézel bele a telefonjába, vagy miért nem lopakodsz utána? Mind a kettő szégyenletes dolog, de ha csak így bizonyodhatsz meg arról, hogy nem csal meg, akkor megbocsátható.
2011. márc. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Én is gyanakodnék...
2011. márc. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
A telefonja az drága kincs. Egyszer véletlenül kezembe vettem, az én számom nincs is elmentve. vagyis csak a szám név nélkül. Megkérdeztem és még neki állt fejeb. Mivel az én gépemet használta email-re stb. meg volt jegyeztetve a jelszó lustasági alapon. Azóta már mindenhol megváltoztatta.
2011. márc. 17. 14:51
 8/18 anonim ***** válasza:

Sajnos azthiszem,hogy igen,megcsal!

Gondolom kiba.cott veled,de fel a fejjel!

Mivel sokan vagyunk a világon találhatsz magadnak rendesebb

párt is!;))

2011. márc. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
78%
már bocs de ez nem is kérdés. kitettek az albérletből? mármint az anyja és a feleséged? milyen indokkal?
2011. márc. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
24%
Itt most az is kérdés, hogy megosztod e a tortádat a barátaiddal, vagy megeszel- e egy kalap szart egyedül?
2011. márc. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!